Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Kardan Adam Festivali Konaklamalı Ayder Turu

  Kardan Adam Festivalinde Çamlıhemşinde Bungalov Konaklaması İster Misiniz? Hem Festivalin tadını çıkartın hem de bungalovlarda karadeniz doğasını hissedin
  1 Gün
  1.000TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Karadeniz Kalkışlı Doğu Karadeniz Turu

  Karadeniz Bölgesi, bu bölgeyi hiç görmemiş olan kişiler için her zaman bir merak konusu olmuştur. Ancak Karadeniz Bölgesi dediğimiz hiçbir zaman bu bölgenin tamamını…
  3 Gün
  Otobus
  2.500TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Karadeniz Kalkışlı Batı Karadeniz Turu

  Doğasıyla, kültürüyle, tarihi atmosferiyle ziyaretçilerini büyüleyen Batı Karadeniz’i Trippters farkıyla keşfetmeye hazır mısınız? Sizlere ömür boyunca unutamayacağınız…
  4 Gün
  Otobus
  1.600TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Rize Kalkışlı Günübirlik Karagöl Turu

  Karagöl bölgenin en güzel manzarasına sahip göllerinden birisidir. Bu eşsiz manzaranın tadını çıkartabilmek adına günübirlik karagöl turumuza davetlisiniz.
  1 Gün
  VIP
  250TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Konaklamalı Karadeniz Yaylalar Turu

  Konaklamalı Karadeniz Yaylalar Turumuz Siz Değerli Misafirlerimiz İçin Tasarladığımız Mutluluk Dolu Bir Seyahati İçermektedir. Detaylarına Tur Programından Ulaşabilirsiniz!
  2 Gün
  Otobus
  300TL
  Detaylar
 • Ekonomik Karadeniz Yaylaları Turu

  Karadenizin en güzel yaylalarında huzur dolu bir tatile ne dersin? Karadeniz yaylalarını ekonomik bir tatil paketi haline getirdik. Trippters.com güvencesi ile…
  3 Gün
  Otobus
  4.400TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Amasra - Safranbolu - Yedigöller Turu

  Karadeniz'in bu güzel sahil kasabasını trippters.com güvencesinde görmek ister misin? En avantajlı fiyatlar ile en dolu programımızı şimdi incele!
  3 Gün
  Otobus
  475TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Samsun Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu

  Doğu Karadeniz Turları en uygun fiyatlar ve 12 taksit imkanı ile Trippters.com'da . Şimdi Sende Rezervasyon Oluştur ve Bu Maceraya Katıl!
  3 Gün
  Otobus
  1.700TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Trabzon Çıkışlı Ayder Yaylası Turu

  Ayder yaylasında bir kış masalı yaşamak ister misiniz? Trabzon çıkışlı konaklamalı Ayder turumuz ile haftasonu yasaklarından muaf olun!
  2 Gün
  Otobus
  250TL
  Detaylar
 • SİZE ÖZEL

  Trabzon Çıkışlı 5 Gece 6 Gün Karadeniz Rüyası

  En mutlu gününüzü mükemmel bir tatil ile doldurmak ister misiniz? Sizler için harika bir balayı paketi hazırladık. Karadenizde balayı tercihi olan çiftlerimiz için…
  6 Gün
  Diger
  17.800TL
  Detaylar
 • SON YERLER!

  Günübirlik Trabzon Çıkışlı Zigana - Hamsiköy Turu

  Trabzon denilince akla gelen ilk yerlerden biridir Hamsiköy. Meşhur Sütlacı ve doğası ile katılımcılarına görsel bir şölen sunuyor. Trabzon kalkışlı turumuzda siz…
  1 Gün
  350TL
  Detaylar
 • PLANLANAN

  Samsun Çıkışlı Doğu Anadolu Turu

  Çok farklı uygarlıkların yaşadığı,kültürüyle,yemekleriyle,insanlarıyla ülkemizin en değerli bölgelerinden birisine gidiyoruz! Samsun çıkışlı Doğunun İncileri Programı…
  6 Gün
  Otobus
  1.550TL
  Detaylar
 • PLANLANAN

  Konaklamalı Doğu Karadeniz Yaylalar Turu

  Konaklamalı Doğu Karadeniz Yaylalar Turu
  5 Gün
  Otobus
  2.500TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Huser Yaylası Turu

  Huser Turu
  1 Gün
  VIP
  250TL
  Detaylar
 • PLANLANAN

  Amasya Turu

  Yeşilırmak kenarında muhteşem tarihiyle Şehzadeler Şehri sizleri bekliyor.
  1 Gün
  VIP
  250TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Günübirlik Batum Turu

  Batum Turu
  1 Gün
  Otobus
  350TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Günübirlik Ordu - Giresun Turu

  Ordu Giresun Turu
  1 Gün
  VIP
  270TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Günübirlik Mavi Göl Turu

  Mavi Göl Turu
  1 Gün
  VIP
  250TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Günübirlik Karagöl Turu

  Karagöl Turu
  1 Gün
  370TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Günübirlik Elevit Yaylası Turu

  Elevit Yaylası Turu
  1 Gün
  VIP
  270TL
  Detaylar


Karadeniz bölgesinde gezilecek olan yerleri bu turlarımız ile keşfedebilirsiniz. Trippters Karadeniz turlarından faydalanmak için hemen iletişime geçin.

Güzel ülkemizin en güzel bölgelerinden biri olan Karadeniz bölgesi yeşil ile mavinin kusursuz buluşmasını gözler önüne getiriyor. Bu bölgede tatil yapmak, hem doğal güzellikleri tanımak hem de yöresel lezzetleri değerlendirmek için müthiş bir fırsattır. Alternatif ve etkileyici bir tatil fırsatı olarak Karadeniz turu özellikle son dönemler içerisinde insanların çok fazla ilgi gösterdiği önemli bir fırsatı ortaya koymaktadır.

Son derece önemli güzellikleri yerinde görmek ve stres atmak istiyorsanız ailenizle birlikte ve sevdiklerinizle iyi bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Gerek yaylalarda gerekse vadilerde gizli kalmış doğal güzellikleri keşfetmek için, burada etkileyici bir tur seçeneği sizi beklemektedir.

Karadeniz Turu Nasıl Yapılır?

Karadeniz bölgesinin birbirinden güzel şehirleri, kalkış için isabetli bir tercih ortaya koymaktadır. Rize, Samsun, Trabzon, Giresun ve Ordu illerinden kalkış gerçekleştirip günübirlik ya da konaklamalı tur seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Karadeniz turu nasıl yapılır dediğimizde, özellikle birbirinden güzel şehirler ve bu şehirlerde yer alan doğal ve tarihi güzellikler sizi beklemektedir.

Farklı şehirlerden kalkış imkânı ortaya çıkarken, önemli bir şekilde hazırlanmış ve düzenli bir biçimde insanlara fırsat sağlamış tatil imkânlarından faydalanmak önemli bir fırsat yaratacaktır. Doğal güzellikleri ile nefes kesen Karadeniz bölgesi, aynı zamanda muazzam bir tarihi bünyesinde barındırıyor.

Karadeniz Turu Fiyatları

Kaliteli ve avantajlı tatil seçeneklerinin yanı sıra firma olarak ekonomik avantajları ayağınıza kadar getirmiş durumdayız. Burada ön plana çıkmış tatil seçenekleri hem keşfetmek hem de lezzetleri yerinde deneyimlemek için iyi bir fırsattır.

Taze balık mahsulleri ve yöresel lezzetler ile birlikte Karadeniz turlarının gerçekten faydalı bir seçenek olduğunu hemen anlamak söz konusu olacaktır. Damak tadınıza uygun lezzetlerin yanı sıra gördüğünüzde nefesinizi kesecek güzellikler burada sizi beklemektedir. Karadeniz turu fiyatları çok uygun olarak karşınıza çıkarken, ekonomik ve avantajlı bir tatil fırsatını en iyi şartlarda değerlendirmek gerekir.

Batı Karadeniz Turu

Karadeniz Bölgesi’nin batı ve doğu şekilde ikiye ayırmak söz konusudur özellikle de batı bölgesindeki muhteşem şehirleri ve doğal güzellikleri batı Karadeniz turu ile keşfetmek mümkündür. Farklı ve önemli geleneklere sahip olan bu bölgede hem yöre evleri hem de gıda seçenekleri gerçekten heyecan yaratan bir sonuç ortaya koymaktadır.

Son dönemin favori tatil tercihi olarak karşımıza çıkan tur seçenekleri, günübirlik ya da konaklamalı fırsatlarla size büyük destek vermektedir. Rahat ulaşım ve sağlıklı bir tur imkânı ile her türlü ihtiyacınız karşılanıp size büyük destek sağlanmaktadır.

Doğu Karadeniz Turu

Kusursuz bir tur seçeneği ve bu esnada ulaşım fırsatları ve konaklama imkânları, en iyi şekilde sizi bekliyor. Özellikle burada doğu Karadeniz turu üzerinde çok durulması gereken müthiş bir tatil fırsatını göstermektedir. Karadeniz sıradağlarının müthiş orman örtülü güzel yapısı, heyecan yaratan ve etkileyici bir sonuç ortaya koymaktadır.

Diğer bir şekilde bölgenin tarihi ve yöresel lezzetleri, adeta turistlere kucak açmış önemli bir fırsat yaratmaktadır. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil için mükemmel tur seçenekleri oldukça avantajlı ve nitelikli yapısı ile sizin için çözüm yaratmaya devam etmektedir. Yılın tamamında geniş yelpazeli tatil fırsatları sizi beklemektedir.