SAPANCA & MAŞUKIYE CAM TERAS ORMANYA HOBBIT EVLERI TURU
 OTOBÜS İLE

SAPANCA & MAŞUKIYE CAM TERAS ORMANYA HOBBIT EVLERI TURU


 • Sapanca
 • Maşukiye
 • Ormanya
 • Hobbit Evleri
 • Cam Teras

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Günübirlik Maşukiye, Sapanca, Ormanya, Hobbit Evleri, Cam Teras, ve Ters Ev Turumuza başlıyoruz.

Maşukiye'ye ulaştığımızda, verilecek serbest zaman içinde misafirlerimiz, istedikleri takdirde çevresindeki doğal güzellikleri keşfetmek için yürüyüş yapabilirler veya çevresindeki kafelerde dinlenme fırsatı bulabilirler. Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Maşukiye'de geçireceğiniz zamanlar, yaşamınızda unutulmaz anılar bırakacak.

Dileyen misafirlerimiz, Maşukiye'de doğa içinde farklı aktivitelere katılma seçeneğine sahiptir. Bu aktiviteler, ekstra ücrete tabidir ve Doğa Yürüyüşü, ATV Safari, Zipline veya UTV Turu gibi seçenekleri içerebilir. Bu gezimiz boyunca, kayın ağaçları arasındaki patika yolları takip ederek ormanın içinde unutulmaz bir yolculuk yapacağız. Yolda, dereleri geçip Samanlı Dağı'nın muhteşem manzaralarını fotoğraflamak için kısa molalar vereceğiz.

Maşukiye gezimizin ardından, Ayrı Gezegen Cam Teras'a (giriş ücreti ekstra) doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ayrı Gezegen Cam Teras, Marmara Bölgesi'nde ilk ve tek cam terastır. Buradan Sapanca Gölü'nü ve etkileyici dağ manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası, 460 m2'lik bir alanda bulunur ve 185 metre yüksekliğe sahiptir.

Cam Teras gezimizin son durağı olan Ormanya'ya doğru yola çıkıyoruz. Ormanya, Doğal Yaşam Parkı, Hayvanat Bahçesi, Vahşi Yaşam Alanı, Yürüyüş ve Bisiklet Parkurları, Karavan ve Çadır Kamp Alanı, Doğa Okulu ve Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi olmak üzere altı ana bölgeden oluşur. Ormanya, 53 farklı türde toplam 467 hayvanı barındırır. Bu alanda ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürmektedir. Ziyaretçiler, 53 farklı türden hayvanı doğal yaşamlarında gözlemleme şansına sahiptir.

Gezimizin sonunda, araçlarımızda toplanıp İstanbul'a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. İstanbul'a varış saati tahmini olarak 19:00-20:00'dir.

Not: Pazartesi günleri Ormanya Tabiat Parkı kapalıdır. Rehberimiz, şartlara uygun şekilde alternatif bir program uygulayacaktır.

EK BİLGİLER

Dahil Olanlar

 1. Lüks Araçlar İle Ulaşım
 2. Milli Park Giriş Ücreti
 3. TripptersTurizm Güvencesi
 4. Türkçe Rehberlik Hizmeti
 5. 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 6. Serpme kahvaltı dahil (Sapanca Göl kenarı)

Dahil Olmayanlar

 1. Öğle Yemeği
 2. Yemeklerde Alınan İçecekler
 3. Tüm Özel Harcamalar
 4. Ekstra Belirtilen
 5. Tüm Aktiviteler
 6. Kişisel Harcamalar
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#300
LOKASYON:
Sakarya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kalkış Saati ve Yerleri:
06.30 İncirli (Metrobüs Durağı Yanı, Dilek Pastanesi Önü)
06.45 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)
07.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07.20 Kartal (Ankara Yönü)
07.40 Çayırova McDonald's Önü
07.50 Gebze Center
08.10 İzmit Halkevi Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Sakarya
300

550TL

en düşük kişi başı

550TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.