BÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALIBÜYÜK GAP TURU 6 GECE KONAKLAMALI

  • Doğubeyazıt
  • Tatvan
  • Batman
  • Midyat - Mardin
  • Harran - Şanlıurfa
  • Gaziantep - Kahramanmaraş
Güneydoğu Anadolu, muhteşem mutfak ve el sanatlarıyla ünlüdür. Türkiye'nin popüler turistik bölgelerinden biri olan bu bölge, doğal güzellikleri, benzersiz yerleşimleri ve lezzetli mutfağı ile yılda milyonlarca turisti ağırlar. Trippters ile keşfetmeye ne dersiniz?

"Güneydoğu Anadolu ve Mezopotamya Turu: Antik Zenginlikler ve Kültürel Keşif

Bir zamanlar medeniyetin beşiği olarak kabul edilen Mezopotamya, tarihi ve kültürel bir hazine sandığıdır. Şimdi, bu benzersiz coğrafyayı keşfetmek için Güneydoğu Anadolu ve Mezopotamya Turu'na katılma fırsatınız var!

Bu tur, sizi tarih boyunca büyülenmiş ve etkilemiş bu bölgenin derinliklerine götürecek. Göbeklitepe'den Nemrut Dağı'na, Harran'dan Mardin'e kadar, bu tur boyunca tarihi eserler ve kültürel mirasla dolu yerleri ziyaret edeceksiniz. Antik tapınakları, mozaikleri, tarihi kaleleri ve daha fazlasını keşfederken, geçmişin büyüsüne kapılacaksınız.

Ayrıca, bu bölgenin zengin ve çeşitli mutfağını deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Yöresel lezzetler, özenle hazırlanan yemekler ve taze malzemelerle sizi bekliyor. Ayrıca, el sanatları ve el işçiliği ürünleri ile dolu yerel pazarları ziyaret ederek bu kültürel zenginliği daha da yakından tanıyacaksınız.

Güneydoğu Anadolu ve Mezopotamya Turu, tarih ve kültür meraklıları için unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu büyülü coğrafyayı keşfetmek ve geçmişin izlerini sürmek için şimdi rezervasyon yapın ve unutulmaz bir maceraya adım atın!"

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Ordu

Saat 04:00’da Belirlenen Noktadan Erzurum’a Hareket. Erzurum’a Varışımızın Ardından, Erzurum Kongre Binası, Ulu Cami, Çifte Minareli Medrese, Yakutiye Medresesini Geziyoruz. Gezimizden Sonra, Sarıkamış Üzerinden Kars’a Hareket Ediyoruz. Kars’taki Otelimize Yerleşme ve Akşam Yemeği Otelimizde. İsteğe Bağlı Kafkas Gecesi (Ekstra).Konaklama: Kars
2.
Gün
Kars - Doğubeyazıt- Van

Sabah Belirlenen Saatte Otelden Kahvaltımızı Aldıktan Sonra Ayrılıyoruz ve Kars Şehir Turu: Kars Müzesi, 12 Havari Müzesi, Kars Kalesi(Panoramik), Ani Harabeleri ve Ermenistan Sınırı Görülecek Yerler Arasındadır. Daha Sonrasında Doğubayazıt’a Hareket İshak Paşa Sarayı Gezisi Sonrasında Tendürek Dağları Üzerinden Çaldıran Ovasına Varış Muradiye Şelalesinin Görülmesi Sonrasında Van’a Hareket ve Varış. Otelimize Yerleşiyoruz Akşam Yemeği Otelimizde.Konaklama: Van
3.
Gün
Van - Tatvan

Sabah Kahvaltısı Sonrasında Otelden Ayrılıyoruz. Panoramik Van Şehir Turu Ardından Van Kalesi, Akdamar Adası (İsteğe Bağlı) Görülecek Yerler Arasındadır. Gevaş Üzerinden Tatvan’a Hareket Zamana ve Hava Koşullarına Bağlı Nemrut Krater Gölü Turu (Ekstra). Zaman Bağlı Ahlât Selçuklu Mezarlığı Ziyaretinden Sonra Tatvan’daki Otelimize Varışımızın Ardından Otele Yerleşme ve Akşam Yemeği Otelimizde.Konaklama: Tatvan
4.
Gün
Batman -Midyat Mardin

Sabah Kahvaltısı Sonrasında Otelden Ayrılıyoruz ve Veysel Karan-i Türbesi Ziyaretinin Ardından Malabadi Köprüsü’nü Görerek Batman’a Hareket. Zamana Bağlı Panoramik Olarak Hasankeyf’in Görülmesi Sonrası Midyat’a Varışımızın Ardından Küçük Bir Yürüyüş ve Alışveriş için Serbest Zaman Sonrasında Deyrulumur (Mor Gabriel) Manastırı Gezisi ve Mardin’e Hareket. Mardin Şehir Turu, Kasımiye Medresesi Ziyareti Sonrası Yürüyerek Diyarbakır Kapıdan (Ulu Cami, Abbaralar, Dar Sokaklar vs.) Savur Kapıya Kadar Boydan Boya Eski Mardin Turu. Mezopotamya Manzarası Eşliğinde Çay Molası Sonrasında Otele Yerleşme ve Akşam Yemeği Otelimizde.Konaklama: Mardin
5.
Gün
Diyarbakır - Adıyaman

Sabah Kahvaltısı Sonrasında Otelden Ayrılıyoruz ve Diyarbakır’a Varış. 10 Gözlü Köprü’nün ve Surların Görülmesinin Ardından, Ulu Cami Gezisi ve Adıyaman’a Hareket. 15 Kişilik Minibüsler ile Nemrut Dağı’na Çıkış, Nemrut Dağı Gezisi, Arsemia Ören Yeri, Cendere Köprüsü, Karakuş Tümülüs’ü Gezildikten Sonra, Güneşin Doğuş ve Batış Teraslarındaki (2150 m) Tanrı Heykellerinin Görülmesi Sonrasında Adıyaman’daki Otelimize Hareket ve Otelimize Yerleşme. Akşam Yemeği Otelimizde.Konaklama: Adıyaman
6.
Gün
Harran - Şanlıurfa

Sabah Kahvaltısı Sonrasında Otelden Ayrılıyoruz. İlk Durağımız Atatürk Barajı Gövde Seyir Terası Sonrasında, Şanlıurfa’nın Harran İlçesine Hareket. Burada Harran Antik Kenti, Harran Kalesi(Panoramik), Harran Üniversitesini ve Konik Evlerini Görüyoruz. Harran’dan Şanlıurfa Şehir Merkezine Doğru Yola Çıkıyoruz. İsteğe Bağlı Göbeklitepe Turu (Ekstra). Şanlıurfa Turumuzda, Balıklıgöl, Halil-ül Rahman Cami, Hz. İbrahim Mağarası, Urfa Kalesi(Panoramik) ve Akşam Saatlerine Kadar Alışveriş İmkânı Sonrasında Otele Yerleşme ve Serbest Zaman. İsteyen Misafirler Akşam Yemeğini Serbest Olarak Yiyebilirler ya da Gruba Özel Yemekli Özel Bir Konak ya da Mağarada Şanlıurfa’ya Özel Sıra Gecesi (Ekstra).Konaklama: Şanlıurfa
7.
Gün
Gaziantep - Kahramanmaraş

Sabah Kahvaltısının Ardından Otelden Ayrılıyoruz. İlk Durağımız Şanlıurfa’nın Birecik İlçesindeki “Birecik Kelaynak Kuşları Üretim ve Koruma Merkezi” Olacaktır. Kelaynak Kuşlarının Görülmesinden Sonra İsteğe Bağlı Birecik Barajı Suları Üzerinde Eski Halfeti’de Tekne Turu(Ekstra). Gaziantep’e Hareket. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi Ziyareti, Sonrasında Alışveriş için Antep Kalesi Çevresinde Serbest Zaman. Kahramanmaraş’a Hareket. Maraş Dondurması için Vereceğimiz Molanın Ardından. Orduya Hareket. Ertesi Gün Sabah Saatlerinde Orduya Varış.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım (7 Gün Boyunca Otobüsle)
6 Gece Konaklama
6 Sabah Kahvaltısı
5 Akşam Yemeği
Rehberlik Hizmetler
Nemrut Dağı Minibüs Ücretleri (Adıyaman’da)
Konaklama Vergisi
Milli Park Alanları Araç Giriş Ücreti
Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
1 Akşam Yemeği
Ekstra Turlar
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Girişleri
İptal Sigortası

EK BİLGİLER

A.) GENEL HÜKÜMLER

1-) Günübirlik turlarda ve konaklamalı turlarda satın alma işlemi gerçekleştiğinde ALICI'ya bilet ve genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşullarının bilgilendirme formu gönderilmektedir (Whatsapp üzerinden alım yapan kişiler için) bulunduğu bölgede satış ofisinden turu satın alan kişilerin genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşullarının bulunduğu metni satış temsilcilerimizden istemesi gerekmektedir. Biletinin içerisinde yer alan tur katılım sözleşmesi ve genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşulları turu satın alındığı andan itibaren geçerli sayılacaktır. Sözleşmede ismi geçen kişi ya da şirket, sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

2-) Konaklamalı turlarda özel olarak koltuk satışları yapılmaktadır. Bunların güncel bilgisini satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Seçim yapmak zorunlu değildir seçim yapmayan kişilere sistem tarafından rastgele koltuk numarası atanacaktır.

3-) Günübirlik turlarda tur şirketi turun kalkmasına son 8 saat kalana kadar turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptallerde tura ödemiş olduğu ücret ALICI'nın isteği doğrultusunda bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.

4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından turun kalkış saatinden son 15 saatten az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz. ALICI'ya gönderilen biletteki saat baz alınıp işlem yapılacaktır. Saat değişikliği gibi durumlar iptal işleminden geçersiz sayılacaktır.

5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.

6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.

7-) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

8-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.12 Kişi) konaklamalı turlarda minimum 1 gün önceden günübirlik turlarda minimum turun kalkışından 8 saat önceden haber verilerek iptal edilir.

9-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.

10-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

11-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.

12-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.

13-) Trippters Seyahat, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

14-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.

15-) Turun acentemiz tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentemiz tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.

16-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

17-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Trippters Seyahat sorumlu tutulamaz.

18-) Trippters Seyahat yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarakTrippters Seyahat’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Trippters Seyahat’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

19-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Trippters Seyahat sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

20-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Trippters Seyahat sorumlu tutulamaz.

21-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.

22-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaittik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.

23-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.

24-) Trippters Seyahat, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

25-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

26-) 18 yaşından küçükler yanlarında anne, baba, hala, teyze vb. kişilerle tur katılma zorunluluğu bulunmaktadır. 18 yaşından küçükler eğer turlara anne, baba vb. kişilerle katılmayacak olursa katılacak kişi muhakkak anne, baba vb. (yasal velisi kim ise) onun izini gösteren bir belge ile turlarımıza katılım sağlayabilir. Bunun dışında turlara katılımlarda TRİPPTERS SEYAHAT firmasının herhangi sorumluğu olmayacaktır.

27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

28-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.

29-) Trippters Seyahat ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim ya da diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

GENEL ŞARTLAR

B.) TESLİMAT VE İADE

İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.trippters.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

Teslimat:

Hizmet Trippters Seyahat’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

Trippters Seyahat sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Trippters Seyahat hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ALICI, Trippters Seyahat’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

İade:

GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

ALICI turu satın aldıktan sonra kendisine tur katılım sözleşmesi gönderilmektedir. ALICI bu katılım sözleşmesindeki iptal koşulları baz alınarak yapılacaktır.

İade işlemi Trippters Seyahat’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. Satın alım sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

ALICI’ nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

İade ödemeleri yalnız ALICI’nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Trippters Seyahat, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Trippters Seyahat, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Trippters Seyahat, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Trippters Seyahat ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

KONAKLAMALI TURLARDA;

1-) Hareket saatine 7 gün kala yapılan iptal işlemlerinde ödenen ücret herhangi bir kesintiye uğramadan alıcıya iade edilir.

Alıcı kaynaklı değişiklik işlemlerinde aynı turlar arasında aktarım talebinde bulunulması durumunda ücret farkı bulunuyor ise ücretin tamamını ödeme koşuluyla, artış miktarının da yarısını ödeyerek tur aktarımını gerçekleştirebilir.

Alıcı kaynaklı değişiklik işlemlerinde farklı turlar arasında aktarım talebinde bulunulması durumunda ücret farkının tamamını ödeyerek tur aktarımı gerçekleştirilebilir.

Bileti açığa alma işlemlerinde tura kayıt oluşturulan tarih baz alınarak işlem yapılmaktadır. Tura ödenen tutar o tarihteki turun fiyatının tamamını ödemek koşuluyla ve o günkü tur ücretinin satın alınan tarihteki ücret farkının yarısını ödeyerek bilet aktif edilebilir.

2-) Hareket saatine 2 ve 7 gün arasında yapılan işlemlerde;

Alıcı ödemenin tamamını yapmış ise %50 kesinti ile geri iadesi yapılacaktır.

Alıcı ücretin kaparo ödemesini yapmış ise kaparo iadesi bulunmamaktadır. %50 baz alınarak işlem yapılmaktadır. %50 üzeri ödemelerde üstü iade edilecek %50 altında yapılan ödemelerde %50’ye tamamlanacak şekilde tahsil edilecektir.

Alıcı turu değişimi, erteleme ve açığa alma işlemi bulunmamaktadır.

3-) Hareket saatine 48 saat ve daha az kala yapılan işlemlerde iptal ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

4-) Turlarda geçerli iptal ve güvence paketi satın alan kişiler için son 48 saat kalaya kadar kesintisiz iade ve değişim hakkı sunulmaktadır.

ALICI tüm yazılan şartları www.trippters.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

Trippters Seyahat Acenteciliği 
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#315
LOKASYON:
G. Doğu Anadolu
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Ordu Ofis Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Gün
G. Doğu Anadolu
315

9.990TL

en düşük kişi başı

9.990TL

7 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.