• Demo Hotel Bodrum
 İYİ SEÇİM!

  • Karadeniz'in Doğasını Yaşayın!
  • Yöresel Lezzetleri Keşfedin!
  • Bölgenin en ünlü turizm destinasyonlarını keşfediyoruz!
  • Mükemmel Anılar Biriktirmek İçin Birebir!
  • Kaçkarlardan Sevdikleriniz İle Manzarayı Keşfedin!
  • Profesyonel Ekip İle Profesyonel Seyahat Deneyimi!
V.I.P Karadeniz Tur Paketi

3 Gece 4 Gün

Trippters.com olarak her bütçeye uygun tatil fırsatları ile her zaman buradayız. Karadeniz'in eşsiz manzaralarının tadını çıkarın. Doğaya uygun aktiviteleri deneyimleyin(Rafting, Dev Salıncaklar, Zipline).  Bulutların üzerinde hissedeceğiniz tırmanışlarla hayatınıza unutamayacağınız anılar ekleyin. Karadeniz'in keyfini çıkarın...

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Rize

Havalimanında sizi karşılayan aracımızla buluştuktan sonra ilk durağımız olan Rize Çayeli ilçesinde bulunan bir doğa harikası Çeçeva Çay Bahçeleri’ne gidiyoruz, dileyen misafirlerimiz burada zipline yapabilir, dev salıncağa binebilir veya çay tarlalarında fotoğraf çekinebilir, Çeçeva Çay Bahçeleri veya gezimizin ardından aracımıza geçiyoruz. Daha sonra Çamlıhemşin ilçesinden geçerek önce sevdaluk köprüsünde fotoğraf çekimi yapıp daha sonra Şenyuva Köyüne (Köprüsüne) doğru yola çıkıyoruz. Karadeniz dizi ve filmlerinde de bolca yer alan köprü ziyaretçilerin fotoğraf karelerinde olmazsa olmazıdır. Daha sonra konaklama yapacağımız otele geri dönüş yoluna geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.
Gün
Rize

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Karadenizin büyülü yaylarından biri olan Elevit Yaylası’na doğru yola çıkıyoruz. Elevit yaylasında doğayla geçireceğimiz zamanın ardından Gito ve Badara Yayları için geri dönüş yoluna geçiyoruz. Önce ilk durağımız olan Bulutların üstünde hissettiren Gito yaylasında zaman geçirip daha sonra maviyle yeşiliğin uyumunu göreceğimiz Badara Yaylasına geçiyoruz. Burada geçireceğimiz zamandan sonra konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.
Gün
Artvin

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerini yapıp Artvin’e hareket ediyoruz. İlk durağımız olan tabiatın güzel eserlerinden biri olan Arhavi Mençuna Şelalesi. Burada tabiatla geçireceğimiz zamandan sonra Hopa Tüneli’nden geçerek Borçka’ya ulaşıyoruz. Yol boyunca Çoruh Nehri’nin kıyısında ilerlerken, Çoruh’un coşkun sularının sesiyle ve zaman zaman da bulutlara dokunacakmış hissiyle ürpererek nihayet Borçka Karagöl’e ulaşıyoruz. Borçka karagölde kartpostal tadında olan manzaranın ve doğanın keyfini çıkarıyoruz. 19. yüzyılda meydana gelen bir heyelan sonucu oluşan bu göl bize kendimizi cennette gibi hissettirecek. Gölde alacağımız serbest zamanda göl etrafında yürüyüş yapabilir, dilersek sandal kiralayıp kürek çekerek gölü turlayabiliriz. Konaklama yapmak için otelimize doğru geri dönüş yoluna çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.     

4.
Gün
Rize

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerini yapıp havalimanına doğru yola çıkıyoruz. (Uçak bilet saatlerinize göre extra tur opsiyonu kullanılabilir)

DAHİL OLANLAR:
Çift Yönlü Havalimanı Otogar Transferleri

Seçtiğiniz pakete dahil konaklama

Sabah Kahvaltıları

Akşam Yemekleri

V.I.P Araç Hizmeti

Havalimanı Transferleri (V.I.P)

HARİÇ OLANLAR:
Ören yerleri giriş ücretleri

Yiyecek & İçecek

Kişisel Harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#110
LOKASYON:
Karadeniz (Trabzon çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı, Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Rize Havalimanı
BİTİŞ:
Size Özel Aracımız Tur Bitiminde Uçak Biletinizin Saatine Uygun Olarak Sizleri Havalimanına Bırakacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Karadeniz
110

BİLGİ
İSTEYİNİZBİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.