Trabzon ve Rize Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Konaklamalı...

EN İYİ FİYAT
  • Trabzon ve Rize Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Konaklamalı GAP Turu: Dinler ve dillerin şehri olan mardin ve şanlıurfa ağırlıklı olan güneydoğu turumuz şimdi Rize ve Trabzon kalkışlı olarak satışta! Trippters.com farkı ile konforlu konaklama ve ulaşım seçeneklerini sizlere sunuyoruz.
  • Trabzon ve Rize Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Konaklamalı GAP Turu: Dinler ve dillerin şehri olan mardin ve şanlıurfa ağırlıklı olan güneydoğu turumuz şimdi Rize ve Trabzon kalkışlı olarak satışta! Trippters.com farkı ile konforlu konaklama ve ulaşım seçeneklerini sizlere sunuyoruz.
  • On Gözlü Köprü
  • Mardin Kapı
  • Urfa Kapı
  • Halfeti
  • Gaziantep
  • Harran
Dinler ve dillerin şehri olan mardin ve şanlıurfa ağırlıklı olan güneydoğu turumuz şimdi Rize ve Trabzon kalkışlı olarak satışta! Trippters.com farkı ile konforlu konaklama ve ulaşım seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Diller ve dinler kenti olan Mardin ile başlıyor serüvenimiz. Masalsı ezgilerin eşliğinde süregelen yolculuğumuzun başlangıcında ve bitişinde huzur dolu anlar ile beraber dönüyoruz. 

Urfa da sıra gecesi,harran da tarih kokulu sokaklar, Mardin de her sokağında farklı anıları gözününüzün önüne getirebileceğiniz mardin evleri, ve halfeti de rüya gibi bir tekne turu.


22 - 26 Eylül13-17 Ekim
27 - 31 Ekim10-14 Kasım
24 - 28 KasımNisanda Görüşmek Üzere :)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:

2700,00₺

Tek kişi Konaklama Farkı:

800,00₺

06-10 Yaş Çocuk Ücreti:

(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)

2250,00₺


Not: Bu Turda Kademeli Fiyat Artışı Mevcuttur!

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Rize - Trabzon - Diyarbakır Yolculuğu 1 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli Trippters.com Misafirleri ; 

Sizleri Rize ve Trabzonda belirtilen noktalarda karşıladıktan sonra Ovit yolunu kullanarak masalsı ezgilerin eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz

Toplanma Saati: 18.30

Hareket Saati: 19.00 Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır

2.

Gün
Diyarbakır - Mardin 2 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli Trippters.com Misafirleri;

 Eğlenceli geçen yolculuğumuzun ardından ilk durağımız olan Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Bu kadar yol geldik, Diyarbakır kahvaltısını deneyimlemeyelim mi ? Yorgunluğumuzu atmak ve karnımızı doyurmak için Diyarbakırda muhteşem tatlar ile dolu kahvaltımızı alıyoruz. (İlk Kahvaltı Ekstradır ) Kahvaltımızın ardından bölgeyi gezmek üzere ilk durağımız Diyarbakır Surları Olacak. Sonrasında rehberimiz Cansel Er eşliğinde sırasıyla Urfa Kapıyı, Mardin Kapıyı ve Keçi Burcunu görerek anlatımlar eşliğinde Dicle vadisine , On Gözlü Köprüye geliyoruz. Rehberimizden Dicle’nin hikayesini dinleyip, fotoğraflarımızı çekilip Kiliseden çevrilme olan Ulu Camiye gidiyoruz. Ulu Camiyi görmemizin ardından tarihi Diyarbakır evlerinin,dört mevsim odalarını görerek Hasan Paşa Hanına geçiyor,Kahvelerimizi yudumlayıp dinleniyoruz. Diyarbakır turumuzu tamamlayıp rotamızı Mardin’e çeviriyoruz. Dinler ve Dillerin buluştuğu il Mardin’e geliyoruz. Gezimize Eski Mardin ile başlıyoruz. Kasımiye Medresesini görüyor, rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Öğle Yemeğimizi alıyor ve Mardin’in en büyük Camiisi olan Camii Kebir olarak geçen Ulu Camii’yi rehberimizin anlatımı ile dinliyoruz. Sonra ki Durağımız PTT Binası, PTT binasını görmemizin ardından yorgunluk çayımızı,kahvemizi yudumluyoruz. Kısa bir aradan sonra Deyr-ul Zafaran Manastırına geçiyor Sin Tapınağını,Şifa Haneyi,Kiliseyi,Vaftizhaneyi dolaşarak konaklama otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize Yerleşiyor ve Günün Yorgunluğunu Dinlenerek Atıyoruz.Sabah Kahvaltısı: Diyarbakır (Extra)

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde

Konaklama: Mardin Yay Grand Otel (4*)
Konaklama: Mardin Yay Grand Otel

3.

Gün
Şanlıurfa 3 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli Trippters.com Misafirleri; 

 

Sabah Güneşin doğuşu ile birlikte otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından saatimiz 08.00’ı gösterdiğinde otelimizden ayrılıyoruz. Rotamız Şanlıurfa. Yolculuğumuzun sonunda tarihin sıfır noktası olan Göbeklitepe’ye ulaşıyoruz. UNESCO dünya miras listesine alınan bu tarihi yapıyı rehberimizin anlatımları ile dinliyoruz. Gizemli bu dünyanın içerisinde eski çağlara canlı olarak tanık olacağız. Masalsı serüvenin en önemli kısmı olan Göbeklitepe bizlere tarihi olarak bir şölen sunacak. Göbeklitepeyi tamamladıktan sonra Harran’a doğru hareket ediyoruz. Harranda bizleri Camii El Firdevs karşılayacak. Sonrasında Harran Üniversitesi ile turumuza devam ediyoruz. Sırasıyla İç Kale,Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evleri Ziyaret Ediyoruz ve Balıklıgöl’e ulaşıyoruz. Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camileri,Hz İbrahim Makamı,Ayn-el Zeliha Gölü gibi tarih kokan yapıları göreceğiz. Sonrasında Yöresel Ürün Tadımı yapmak için, öncesinden şirketimizin ayarladığı mekanda doyasıya tadım keyfi yaşayacağız. Dileyen misafirler yöresel alışveriş yapabilirler. Tur bitiminin ardından bizleri muhteşem bir sıra gecesi bekliyor. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Akşam Yemeği: Sıra Gecesi Mekanında (Extra)

Konaklama: Şanlıurfa Kilim Otel
Konaklama: Şanlıurfa Kilim Otel

4.

Gün
Gaziantep 4 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli Trippters.com Misafirleri;

Otelimizde aldığımız kahvaltı ardından saatlerimiz 08.00’ı gösterirken otelden çıkışımızı gerçekleştiriyoruz. İlk Durağımız Fırat Nehri Üzerine Kurulan Birecik Barajının Sular Altında Kalan Kısmı Olan Halfeti ile Başlıyor. Rehberimiz eşliğinde katıldığımız tekne turunda sular altında kalan minare ve panaromik muhteşem fotoğraf imkanı sunan bu masalsı yerde fotoğraflarımızı çekip tekne turumuzun keyfini çıkarıyoruz. Turumuz Yaklaşık 1 Saat Sürüyor. Halfetiyi tamamladıktan sonra bizleri bekleyen aracımıza binerek gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. 1 saat 20 Dakika yolculuğumuzun ardından Gaziantepteyiz. Gastronomi şehri olan bu kent bize benzersiz lezzetler ve deneyimler sunacak. Burada ilk Durağımız Zeugma Müzesi. Müze ziyaretimizin ardından Gaziantep Kalesine geçiyoruz. Kalenin tarihi hakkında rehberimizin anlatımları ve fotoğraf molası ardından tarihi Bakırcılar ve Baharatçılar Çarşısında yöresel ürünler alışverişi yapabilir , tarihi sokaklarda gezebilirsiniz. Meşhur künefecilerde ve kebapçılarda Antep mutfağını tadabilir . Turumuzu 17.30 civarı sonlandırıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Konaklama: Dönüş Günü
Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır

5.

Gün
Rize 5 gün programını görmek için tıklayınız

Rizeye Varışımıza İstinaden Siz Değerli Konuklarımız ile Vedalaşarak Bir Başka Turumuzda Görüşmek Üzere AyrılıyoruzKonaklama: Dönüş Tamamlandı
DAHİL OLANLAR:
2 Gece Konaklama (Mardin ve Şanlıurfa)
2 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
Konforlu Turizm Aracı ile Ulaşım
Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:
Diyarbakır Kahvaltısı ( İlk Kahvaltı)
Yemeklerde Alınan Ekstra Tüm İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Öğlen Yemekleri
Sıra Gecesi
Halfeti Tekne Turu

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRPLife
LOKASYON:
Mardin (Rize çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı , 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19.00 - Trabzon 20.00 - Rize 21.00 - Artvin
BİTİŞ:
Trabzon Rize Artvin
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
240 TL
Sıra Gecesi (Yemekli)
75 TL
Halfeti Tekne Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

2.700TL

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Trabzon ve Rize Çıkışlı 2 Gece... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.