• Demo Hotel Bodrum
 İYİ SEÇİM!

  • Lokum satış reyonunu göreceksiniz
  • Sürmene Bıçak Satış Reyonuna Uğrayacaksınız
  • Kiremitli Köprüyü Göreceksiniz
  • Uzungöl içerisinde serbest zamanınızı değerlendireceksiniz
  • Çay fabrikasına gezeceksiniz
  • Uzungöl şelaleler bölgesi ziyareti yapacaksınız
Uzungöl Turu

Uzungöl Turumuza sabah 10.00’da trabzon merkezde yer alan acentamız önünden başlıyoruz. Rotamız Uzungöl, Trabzon merkez ile uzaklığı 100 Km olan bu doğa harikası destinasyona varışımız yaklaşık 2 saat sürecektir. Görmek üzere yola çıktığımızın gölün oluşum hikayesinden de bahsedelim biraz. Haldizen deresi vadisinde meydana gelen heyelan, doğal baraj şeklinde kapanmasıyla oluşmuştur. Özellikle bu destinasyonu çekici kılan çevresinde yer alan ladin ormanlarıdır.

Uzungöl Turu

Trabzon’a gelmişken ve birbirinden ilginç destinasyonları görüp anılarımızı biriktirirken Trabzonun meşhur sürmene bıçaklarını görmeden de olmaz. El yapımı bıçakları ile ünlü olan bıçak reyonuna geliyoruz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra sizleri çok daha otantik bir mekan bekliyor. Hepimiz çay içiyor ve bunu seviyoruz peki çayın serüvenini görmek istemez misiniz? İşte bir sonraki durağımız çay fabrikası oluyor, burada bir çay yaprağının baştan sona işlenmesini, başından geçenleri dinliyor ve fabrikayı geziyoruz.


Trabzon Uzungöl Turu

Gezimizi tamamladıktan sonra Trabzon uzungöl şelaleler bölgesi adı verilen bölgeye geçiyoruz. Fotoğraf makinelerimizi çıkartalım, bu manzara bu doğal güzellikler ölümsüzleştirilmeli! Gezdik ve acıktık, artık öğle yemeği vakti. Öğle yemeğini yiyeceğimiz restorana geliyoruz. Restoranımız gölün hemen yanı başında yer alması ile bir cazibe merkezi haline gelmiş. Yemeğimizi yedikten sonra çevre gezileri için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra çevre gezilerimizi bitirip dönüş yoluna giriyoruz. Dönüş yolunda 1935’de yapılan anıtsal eser sınıfında yer alan kiremitli köprü de bir mola veriyoruz. Uzungöl turu ile artık hepimiz yorulduk ve dönüş yolu ile trabzon’a varıyoruz!

DAHİL OLANLAR:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#HAFSATOUR-02
LOKASYON:
Uzungöl
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Trabzon Hafsa Tur Önü Trabzon Otogar Trabzon MarvelCity Otel Önü Forum Avm Trabzon Havalimanı Yomra Araklı Sürmene Of
BİTİŞ:
Aktivite bitiminde tüm misafirlerimiz tura biniş noktalarına bırakılacaktır
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Uzungöl
HAFSATOUR-02

275TL

en düşük kişi başı

275TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.