• Demo Hotel Bodrum
 EN İYİ FİYAT

Rize Kalkışlı Gito ve Badara Yaylaları Turu


  • Gito Yaylasını Keşfetme Deneyimi
  • Şenyuva Köyü
  • Otantik Rize Yaylalarını Görme Fırsatı
  • Zilkale Ziyareti
Karadenizin en güzel yaylalarına günübirlik bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Rize Kalkışlı Gito ve Badara Yaylaları sizlere büyüleyici manzarası ile kucak açıyor. Trippters.com güvencesinde mutlu ve huzur dolu bir gün yaşamak için şimdi rezervasyon yap!

Rize Kalkışlı Gito ve Badara Yaylaları Turumuz Saat 09.00’da Rize Merkez Belediye Binasın önünden hareket etmektedir. Rotalarımız üzerinde ki misafirlerimizi alıp Turumuza başlıyoruz.

Muhtesem doğal güzelliklere yelken açacağımız Rize Kalkışlı Gito Yaylası Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız fırtına deresi oluyor. Burada taş kemer köprüleri görüyor ve rotamıza Hoşdere Köyü,Şehitlik Köyü,Behice Köyü,Dikkaya Köyü,Hüllüköy olarak devam ediyoruz. Çamlıhemşin’e vardığımız da bizleri mimarisiyle büyüleyen aynı zamanda doğasıyla gözlerimizi kamaştıran küçük bir karadeniz ilçesi karşılıyor.

Rotamız’ı çat vadisine çeviriyoruz. Vadi üzerinde yemyeşil ormanları görüyor ve çinçiva köyüne varıyoruz. Çinçiva köprüsünde bir fotoğraf molamız oluyor.

Fotoğraf molamızın ardından tekrar rotamıza devam ediyoruz. Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan,750 Metre yükseklikte bulunan asıl amacı gözetleme kulesi olan Zilkaleyi ziyaret ediyoruz. Sırada ki rotamız Badara Yaylası. Bakir doğası ile bizlere muhteşem manzaralar sunuyor. Bölge insanı ve kültürü hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra burada ki serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Rotamız Gito yaylası. Gito yaylasına ulaştığımızda bölgenin treeking için ne kadar elverişli olduğunu göreceksiniz. Şehir hayatının yoğun ve stresli ortamından uzak kalmak sizlere çok iyi gelecek. Trippters.com güvencesiyle kaçkarlar’ın en güzel rotalarını gezdiğiniz bu turumuzun da sonuna geliyoruz yavaş yavaş. Dönüş yolunda bizlere vadinin doğal güzellikleri eşlik ediyor. Misafirlerimizi biniş noktalarına bırakarak turumuzu tamamlıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Rehberlik
Trippters.com Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRP102
LOKASYON:
Gito Yaylası
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Rize Merkez (Belediye Binası Çaydanlık Heykeli Önü) Çayeli Merkez Çamlıhemşin Pazar
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Gito Yaylası
TRP102

250TL

en düşük kişi başı

250TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.