• Çay Apart
 • Çay Apart
SEÇENEKLER
 • Geniş 2+1 Tipi Suit
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Large 1+1 Suit
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz

2020 yılında Rizenin Çayeli ilçesinde başlayan ''Günlük Kiralık Daire'' ve ''Apart Otel'' konseptiyle çıktığımız bu macerada amacımız sektörün en önemli oyuncularından birisi olmaktır!

Şehir dışına her çıkışımızda bizler için en önemli sorunlardan biri şüphesiz ki "nerede kalacağım?" sorusudur. Seyahat amacımız ve zaman tasarrufu doğrultusunda lokasyon, ulaşım kolaylığı, konaklayacağımız işletmenin kalitesi, sunduğu hizmetler, temiz olması gibi bir çok faktör hepimizi düşündürmektedir. Tüm bu konuları ele aldığımızda "nerede kalacağım?" sorusuna verilecek tek doğru cevap, eviniz gibi hissedeceğiniz tek yer Çay Apart!

Çayelinin merkezinde sağlık tesislerine,Ayder yaylasına ve Rize merkeze çok yakın bir tesis.. Özel mimarisi ile butik otel konseptinde sessiz,gürültüden uzak ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmekte.. Tamamen aile işletmesi olan; iş, gezi, sağlık, alışveriş seyahatlerinde huzurla kalacağınız bir işletmeyiz.

Uzun süreli ve kısa süreli konaklamalarınızda en ekonomik fiyatları ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz. Tesisimiz Ayder Yaylasına,Çamlıhemşine ve çevresinde yer alan yaylalara ulaşım alternatifi en fazla olan noktasındadır.2020 yılında Rizenin Çayeli ilçesinde başlayan ''Günlük Kiralık Daire'' ve ''Apart Otel'' konseptiyle çıktığımız bu macerada amacımız sektörün en önemli oyuncularından birisi olmaktır!


Çayeli

Tesis Çayeli Merkez de Yer Almaktadır        

Yeni Pazar Mahallesi 9 Mart Cd. 68/A

Toplu Taşıma ve Özel Araç

 • Alkolsüz Tesis
 • Alışveriş Merkezi Yakınında
 • Asansör
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Çay Apart ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.