İYİ SEÇİM!
  • Konaklamalı Tunceli Turu: Tunceli ülkemizin en güzide illerinden birisi. Peki ya bu güzelim il'i hiç yerinde ziyaret ettiniz mi? En uygun fiyatlar ile en dolu programı oluşturduk. Şimdi İnceleyin!
  • Konaklamalı Tunceli Turu: Tunceli ülkemizin en güzide illerinden birisi. Peki ya bu güzelim il'i hiç yerinde ziyaret ettiniz mi? En uygun fiyatlar ile en dolu programı oluşturduk. Şimdi İnceleyin!
  • Munzur Vadisi
  • Ovacık
  • Pülümür
  • Erzincan
  • Tunceli Şehir Turu
  • Munzur Gözeleri
Tunceli ülkemizin en güzide illerinden birisi. Peki ya bu güzelim il'i hiç yerinde ziyaret ettiniz mi? En uygun fiyatlar ile en dolu programı oluşturduk. Şimdi İnceleyin!

Ülkemizin en güzel köşelerine sizler için özenle tur yapan firmaları seçiyor ve ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Rotamız Tunceli, Tunceli pek çoğumuzun duyduğu, merak ettiği ancak ziyaret etmediğimiz güzide bir ilimiz. 

Ordu - Giresun Kalkışlı Konaklamalı Tunceli Turumuz tam sizlere göre hem fiyat olarak ekonomik hemde dolu dolu bir program.

Bu program ile Tunceliyi Keşfederken hem öğreneceğiz hem de eğleneceğiz!

Konaklamalı Tunceli Turumuz için detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın! Haftasonunuzu bu tur ile daha da anlamlandırın! Trippters.com güvencesinde gideceğiz Konaklamalı Tunceli Turumuz Programını aşağıdan inceleyebilirsiniz! 


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ORDU - GİRESUN - ERZİNCAN - PÜLÜMÜR - TUNCELİ 1. gün programını görmek için tıklayınız

Ülkemizin güzide köşelerinden birisi olan tunceliye gidiyoruz! Haftasonumuzu değerlendirmek adına güzel bir program hazırladık. Turumuza giresundan katılacak olan misafirlerimiz saatler 05.00’i gösterirken Atapark önünden,Ordudan katılacak misafirlerimizi ise 06.00’da Ordu Lisesi önünden alarak hareketimize başlıyoruz. Yol boyunca rehberimizden tur içeriğimizi detaylıca dinliyoruz.Melet Vadisi – Mesudiye – Koyulhisar üzerinden Su Şehrine varıyoruz. Kahvaltımızı burada alıyoruz(Ekstra). Erzincan üzerinden 1900 rakımlı cankurtaran geçidinde bir fotoğraf molamız oluyor. Fotoğraf molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz. Pülümür tuz göllerini görüyoruz. Herkesin yakından tanıyacağı edebiyatçı Cemal Süreyyanın heykelinin yanında rehberimiz bizlere bilgi aktarımı yapacak. Buradaki zamanımızı değerlendirdikten sonra Pülümürden ayrılıyoruz. Hanım köprüsü ve Ağlayan Kayaları gördükten sonra Kara Haydar’ın yerinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Artık Tunceli Merkez Turumuz başlıyor. Seyit Rıza Heykelini görüyor ve Cem Evi Ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Munzur deresinin kenarında yer alan bu şehri detaylıca geziyoruz. Gezimizi tamamlamamızın ardından otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruzKonaklama: Tunceli Şehir Oteli

2.

Gün
OVACIK - TUNCELİ-MUNZUR VADİSİ & GÖZELERİ - ERZİNCAN 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde kahvaltımızı alarak güne başlıyoruz. 1971 yılında milli park ilan edilen Munzur vadisi milli parkını ziyaret ediyoruz. Bize mükemmel manzaralar sunan bu milli parkta zamanımızı tamamlayıp Ovacık ilçesine doğru rota alıyoruz. Ovacık ilçesi organik ürünleri ile ünlenmiş ülkemizin en güzel ilçelerinden birisi. Munzur Gözeleri turumuzu tamamlamak için hareket ediyoruz. Gezimiz sonrasında organik ürünler alışverişi yapacağız. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Erzincan’a hareket ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz Erzincan yaprak dönerinin tadına bakabilir. Gece saat 01.00 – 02.00 arasında siz değerli misafirlerimizi biniş noktalarına bırakıyoruzKonaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
Lüks Ulaşım Aracımız
1 Gece Tunceli Konaklaması
Otelde 1 Sabah Kahvaltısı
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçi İkramlar
Otopark ve Milli Park Ücretleri
TÜRSAB Seyahat Sigortası
Programda Belirtilen Tüm Geziler
Acentamızın Güler Yüzü ve Refakati

HARİÇ OLANLAR:
İlk Gün Kahvaltısı
Öğle ve Akşam Yemekleri,
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#PİKOLA
LOKASYON:
Tunceli (Ordu çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Giresun Atapark Ordu Ordu Lisesi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

389TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Konaklamalı Tunceli Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.