• Demo Hotel Bodrum
 SİZE ÖZEL

  • Karadenizin Gizemli Doğasını Keşfedelim
  • Karadeniz Mutfağı ile Tanısın
  • Yöresel Ürünleri Deneyimleme
  • Yaylalar da Salıncak Keyfi
Doğu Karadeniz'in en güzel destinasyonları siz değerli çiftimizi ağırlayacak. Sizler için Özel Olarak Düşünülen Her Detay ve Sürprizler İçin İnceleyin!

Doğu Karadeniz Balayı Fırsatları siz değerli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış olup, en güzel destinasyonlar, sınırsız güler yüz ile hizmetinizdedir. Çiftlerimizin en çok merak ettiği bölgelerimizden olan doğu Karadeniz bölgesinde rüya gibi bir 5 gece 6 gün tatil fırsatı sunan bu paket içerisinde özel şoförünüz sizlere eşlik edecek. Havalimanından alınmanız ile başlayacak bu güzel rüya fırtına vadisi bungalovları ile şenlenecek. Karadeniz Balayı tercihini yaptığınız için asla pişman olmayacaksınız. Tüm sürecinizi takip ediyor ve müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz' 

Karadeniz Balayı Fırsatları erken rezervasyona özel bir fiyat ile karşınıza çıkıyor. Rotalarımız'ı incele ve sende en mutlu gününde bizimle yeni bir hikaye yaz!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
TRABZON HAVALİMANI (Otogar) -FIRTINA VADİSİ -POKUT & SAL YAYLASI

Güne başlamadan önce kahvaltının bizleri çok zinde tuttuğunu düşünüyor ve güzel bir kahvaltının ardından yola çıkıyoruz. Fırtına vadisi boyunca ilerlerken çok çeşitli bitkiler ve ormanlar göreceğiz. Bu vadi havası ve doğasıyla sizleri streslerinizden arındıracak. Çamlıhemşine geldiğimiz de bölgenin pastalarıyla ünlü mekanı çinçiva kafe de kahve molamız olacak. Dilerseniz burada ki meşhur pastaları tadabilirsiniz. Yola çıkma vaktimiz geldiğinde ilk durağımız pokut yaylası olacak. Pokut yaylası 2080 rakımda doğası bozulmamış ender yaylalardan bir tanesi. Pokut yaylasında ki rotamızı tamamladıktan sonra sal yaylasına doğru geçiyoruz. Burada kaçkarları fotoğraflıyor ve sonrasında fırtına vadisi içerisinde yer alan bungalovumumuza yerleşiyoruz.

Kahvaltı: Fırtına Deresi Akasya Restoran Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Pokut Yaylası Patika Kafe Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Konaklama Alınacak Bungalovda Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Çamburnu, Fırtına Vadisi, Çamlıhemşin, Çat Vadisi, Pokut & Sal Yaylası.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
2.
Gün
BULUT ŞELALESİ -AYDER YAYLASI -AVUSOR & HUSER YAYLASI

Kahvaltımızı aldıktan hemen sonra mükemmel bir rotamız olacak bugün. Bölgenin en güzel derelerinden birisi olan tar deresinde yürüyüş parkurumuzu tamamlıyoruz. Parkurumuzu tamamladıktan sonra karadenizin en yüksek şelalesi olan Bulut Şelalesi bizleri karşılıyor. Görsel bir şölen yaşayacağınız bu rotamıza şelalede fotoğraf molası vererek devam ediyoruz. Daha sonra bölgenin belki de en popüler destinasyonu olan Ayder yaylasına doğru rota alıyoruz. Ayder yaylası 1400 rakımda bizleri karşılıyor. Burada ki ziyaretlerimiz gelintülü şelalesi, kalegon ve şenlikdüzü oluyor. Yükseklere çıkmadan karnımızı doyuralım dediğinizi duyar gibiyiz. Ayder yaylasında dilerseniz öğle yemeğinizi yiyebilir,kahve içebilir ve dinlenebilirsiniz. Rotamızı Bulutların ülkesi olan Huser yaylasına çeviriyoruz. Huser yaylası yaklaşık 2300 rakımda bizleri bekliyor. Sis denizi ve gün batımını burada izliyoruz. Burayı da fotoğrafladıktan sonra artık akşam yemeğimiz için restauranta doğru hareket ediyoruz. Canlı müzik eşliğinde yemeğimizi yedikten sonra konaklamamız için fırtına vadisinde yer alan bungalovumumuza geçiyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Ayder Burger (Tavsiye Edilir) Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Ayder Tepe Restoran Set Menü Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
3.
Gün
GİTO & BADARA YAYLASI -PALOVİT ŞELALESİ -ŞİMŞİR ORMANLARI -ZİL KALE

Güne enerjik başlamak adına kahvaltımızı aldıktan sonra Makrevis Köyü Konakları eşliğinde gezimize devam ediyoruz. Bugün ki rotamız bölgenin saf ve temiz kalmış yaylalarından olan Gito & Badara yaylası ardından palovit şelalesi ve zilkale ziyaretlerimiz ile taçlandıracağız. Gito yaylasının rakımı 2100 bu noktadan kaçkar dağlarının eteklerini görebileceğiz. Fotoğraf çekimlerimizi yapıyor ve bizlere görsel bir şölen sunacak olan Badara gölüne geçiyoruz. Yemyeşil örtüsüyle bizleri karşılayan badara yaylasını çok seveceksiniz. Badara gölünü görüyoruz. Badara gölü yapısıyla tam fotoğraflık bir göl. Eski tip ahşap evlerle birleşen bu güzellikleri yerlerinde görmenin verdiği mutluluk ile buradan ayrılıyoruz. Şimşir ormanları içinde yürüyüş parkurumuzu tamamlayıp Zilkaleyi ve Palovit şelalesini ziyaret ediyoruz. Akşam yemeğimiz için restaurantımıza geçiyor oradan da konaklamamız için bungalovumuza dönüyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Badara Yaylası. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Akasya Restoran Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.

Rota: Gito Yaylası, Badara Yaylası, Şimşir Ormanları, Palovit Şelalesi, Zil Kalesi, Zipline.Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
4.
Gün
BORÇKA KARAGÖL -MACAHEL -CAMİLİ -MARAL ŞELALESİ

Kahvaltı sonrası rotamıza genel bir bakış atıyoruz. Bugün Artvin günümüz. Artvin ismini duyduysanız mutlaka Borçka Karagölü de duymuşsunuzdur. Rotamız üzerinde Mayasur ve Bandranala Şelalerini görüyoruz. Yaklaşık 1550 rakımda olan Karagöl’e varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz gölde sandal keyfi yapabilir,dileyen misafirlerimiz ise gölün etrafında yürüyüşe çıkabilir. Burada ki serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra 1850 rakımda bulunan Maçahel Geçidinden geçerek, maçahel ve karçal dağlarını karşımıza alarak muhteşem bir görsel şölen sunacak olan Maral şelalesine varıyoruz. Fotoğraflarımızı çekiyor ve şelaleden ayrılıyoruz. Otelimize doğru yola çıkıyor ve aksam yemeğimizi otelde yiyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Karagöl’de Aperatif Menü. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü. Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Macahel veya Maral’da Alınacaktır. Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Borçka Karagöl, Macahel Camili, Maral Köyü ve Şelalesi.
Konaklama: Macahel veya Maral Konaklama
5.
Gün
KAMİLET VADİSİ–MENÇUNA ŞELALESİ –HAREMTEPE ÇAY BAHÇELERİ –KAFDAĞI

Kahvaltı sonrası bugün ki rotamızı Artvin olarak belirliyoruz. Meşhur Borçka Karagöl’ü göreceğiz ve yolumuz üzerinde yer alan iki muhteşem şelaleyi ziyaret edeceğiz. Mayasur ve Bandranala şelaleri sizlere görsel bir şölen sunacaktır. Doğa harikası olan yaklaşık 1550 rakımda olan Karagöl’e ulaştığımız esnada bizde sizler için hazırladığımız sürprizler ile karşınıza çıkıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuz başladığında Artvin’in meşhur Yatık dönerini yemek için Hopaya uğruyoruz. Yemeğimizin hemen ardından rotamız Kamilet Vadisi burada çifte kemer köprüyü görüyor,çay bahçelerinin arasında ki mükemmel uyumu fotoğraflıyoruz. Mençuna şelalesine vardığımızda bizleri büyüleyici bir mekan karşılıyor. Gezi sırasında mola verdiğimiz saimin yerinde kahvelerimizi içiyor ve yaklaşık 300 yıllık tarihi ile rizenin ürünü olan Rize bezlerini ziyaret ediyoruz. Konaklamamız bölgenin en özel oteli olan Kafdağı Butik otelde Gerçekleşecek.Konaklama: Kafdağı Butik Otel
6.
Gün
UZUNGÖL -TRABZON HAVALİMANI (Otogar)

Bugün gezimizin son günü. Otelde aldığımız kahvaltının ardından Trabzon'un meşhur destinasyonu olan uzungöle doğru rota alıyoruz. Uzungöl yaklaşık 1090 rakımda. Burada göl manzarasına doğru çayımızı,kahvemizi içiyor. Göl'e panaromik bakıyor ve bölgeyi fotoğraflıyoruz. Turumuzun sonuna yaklaştığımız da ise sizleri Trabzon'un bıçaklarıyla ünlü olan Sürmen Bıçak Atölyesine götürüyoruz burayı da gezdikten sonra çay fabrikasında çay'ın hikayesini dinliyoruz. Artık ayrılık vakti. Sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu bildirmek isteriz. Tekrar farklı bir turda görüşmek üzere! 

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Sürmene Pidesi Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği ve Konaklama: ALINMAYACAKTIR.

 Rota: Uzungöl, Trabzon
Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
Havalimanı - Otel Gidiş Dönüş Transferleri
Tur Boyunca Özel Şoförlü VİTO & CARAVELLE Araç,
Değerli Çiftimizi Çiçek İle Karşılama
5 Gece Bungalov ve Otel Konaklaması
İlk Gün Kahvaltısı
Otelde 5 Sabah Kahvaltısı
Otelde 3 Akşam Yemeği
Tepe Restoranda 1 Akşam Yemeği / Eğlence Dahil
Akasya Restoranda 1 Akşam Yemeği
Odaya Kahvaltı Hizmeti (1 Gün)
Horon ve Tulum Eğlencesi
Müze Giriş Ücretleri,
Araç İçi İkram,
Piknik Organizasyonu,
Size Özel Hazırlanan SÜPRİZLER
Milli Park Girişleri,
TÜRSAB Seyahat Sigortası,
Rehberlik Hizmeti,
Hijyen Paketi,
Karadeniz’in En Güvenilir Acentası Eşliğinde
Tüm Çevre Gezileri,

HARİÇ OLANLAR:
Uçak veya Otobüs Biletleri
Tüm Öğle Yemekleri ve İçecekler
Zipline ve Salıncak Ücretleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#PİKOLA
LOKASYON:
Rize (Trabzon çıkışlı)
YEMEK:
5 Sabah, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Trabzon Havalimanı Trabzon Otogar
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün
Rize
PİKOLA

17.000TL

Grup fiyatı

17.000TL

Grup fiyatı

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.