SİZE ÖZEL
  • Pokut Yaylası
  • Huser Yaylasında Gün Batımı
  • Otantik Yöresel Ürünleri Keşfetme Fırsatı
  • Kamilet Yaylası
Karadeniz de rüya gibi bir balayı tatili yaşamak ister misiniz? Bu tur sizlere özel olarak hazırlanmış olup her bir ayrıntısı ince olarak düşünülmüştür. En mutlu Gününüzde Sizlere Yakışır Bir Tatil İçin Şimdi İnceleyin!

Karadeniz Balayı Turları Arasında Seçkin Bir Yere Sahip Olan Turumuz Çiftlerimize Sürprizler ile Dolu Bir Tatil Fırsatı Sunmaktadır. Havalimanında başlayan serüvenimiz fırtına vadisi ve pokut yaylası ile devam ederken bizler sizler için çok özel sürprizler ile gününüzü güzelleştirmeye devam ediyoruz. Dolu dolu olan bu turumuz içerisinde fırtına vadisinin en güzel bungalovlarında konaklatıyor, yöresel tatları deneyimliyor ve gerçek bir balayı tatilini yaşıyorsunuz. 

Sizler için özel olarak hazırlanmış bu program,yaz ayları ile birleşince çeşitli görsel şölenlere de tanık oluyorsunuz. Karadeniz Balayı Otelleri içerisinden en kaliteli otelleri sizlere sunuyor, çeşitli aktiviteler ile bunu süslüyoruz

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
TRABZON HAVALİMANI (Otogar) -FIRTINA VADİSİ -POKUT & SAL YAYLASI 1 gün programını görmek için tıklayınız

En mutlu gününüzde sizleri Trabzon havalimanında özel aracımız ve çeşitli sürprizlerimiz ile karşılıyoruz. Güne başlamadan önce kahvaltının bizleri çok zinde tuttuğunu düşünüyor ve güzel bir kahvaltının ardından yola çıkıyoruz. Fırtına vadisi boyunca ilerlerken çok çeşitli bitkiler ve ormanlar göreceğiz. Bu vadi havası ve doğasıyla sizleri streslerinizden arındıracak. Çamlıhemşine geldiğimiz de bölgenin pastalarıyla ünlü mekanı çinçiva kafe de kahve molamız olacak. Dilerseniz burada ki meşhur pastaları tadabilirsiniz. Yola çıkma vaktimiz geldiğinde ilk durağımız pokut yaylası olacak. Pokut yaylası 2080 rakımda doğası bozulmamış ender yaylalardan bir tanesi. Pokut yaylasında ki rotamızı tamamladıktan sonra sal yaylasına doğru geçiyoruz. Burada kaçkarları fotoğraflıyor ve sonrasında fırtına vadisi içerisinde yer alan bungalovumumuza yerleşiyoruz.

Kahvaltı: Fırtına Deresi Akasya Restoran Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Pokut Yaylası Patika Kafe Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Konaklama Alınacak Bungalovda Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.

Rota: Çamburnu, Fırtına Vadisi, Çamlıhemşin, Çat Vadisi, Pokut & Sal Yaylası.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov

2.

Gün
BULUT ŞELALESİ -AYDER YAYLASI -AVUSOR & HUSER YAYLASI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı aldıktan hemen sonra mükemmel bir rotamız olacak bugün. Bölgenin en güzel derelerinden birisi olan tar deresinde yürüyüş parkurumuzu tamamlıyoruz. Parkurumuzu tamamladıktan sonra karadenizin en yüksek şelalesi olan Bulut Şelalesi bizleri karşılıyor. Görsel bir şölen yaşayacağınız bu rotamıza şelalede fotoğraf molası vererek devam ediyoruz. Daha sonra bölgenin belki de en popüler destinasyonu olan Ayder yaylasına doğru rota alıyoruz. Ayder yaylası 1400 rakımda bizleri karşılıyor. Burada ki ziyaretlerimiz gelintülü şelalesi, kalegon ve şenlikdüzü oluyor. Yükseklere çıkmadan karnımızı doyuralım dediğinizi duyar gibiyiz. Ayder yaylasında dilerseniz öğle yemeğinizi yiyebilir,kahve içebilir ve dinlenebilirsiniz. Rotamızı Bulutların ülkesi olan Huser yaylasına çeviriyoruz. Huser yaylası yaklaşık 2300 rakımda bizleri bekliyor. Sis denizi ve gün batımını burada izliyoruz. Burayı da fotoğrafladıktan sonra artık akşam yemeğimiz için restauranta doğru hareket ediyoruz. Canlı müzik eşliğinde yemeğimizi yedikten sonra konaklamamız için fırtına vadisinde yer alan bungalovumumuza geçiyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Ayder Burger (Tavsiye Edilir) Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Ayder Tepe Restoran Set Menü Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.

Rota: Bulut Şelalesi, Ayder Yaylası, Avusor ve Huser Yaylası, Salıncak Keyfi.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov

3.

Gün
GİTO & BADARA YAYLASI -PALOVİT ŞELALESİ -ZİL KALE -ZİPLİNE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Güne enerjik başlamak adına kahvaltımızı aldıktan sonra Makrevis Köyü Konakları eşliğinde gezimize devam ediyoruz. Bugün ki rotamız bölgenin saf ve temiz kalmış yaylalarından olan Gito & Badara yaylası ardından palovit şelalesi ve zilkale ziyaretlerimiz ile taçlandıracağız. Gito yaylasının rakımı 2100 bu noktadan kaçkar dağlarının eteklerini görebileceğiz. Fotoğraf çekimlerimizi yapıyor ve bizlere görsel bir şölen sunacak olan Badara gölüne geçiyoruz. Yemyeşil örtüsüyle bizleri karşılayan badara yaylasını çok seveceksiniz. Badara gölünü görüyoruz. Badara gölü yapısıyla tam fotoğraflık bir göl. Eski tip ahşap evlerle birleşen bu güzellikleri yerlerinde görmenin verdiği mutluluk ile buradan ayrılıyoruz. Şimşir ormanları içinde yürüyüş parkurumuzu tamamlayıp Zilkaleyi ve Palovit şelalesini ziyaret ediyoruz. Akşam yemeğimiz için restaurantımıza geçiyor oradan da konaklamamız için bungalovumuza dönüyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Badara Yaylası. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Akasya Restoran Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.

 Rota: Gito Yaylası, Badara Yaylası, Şimşir Ormanları, Palovit Şelalesi, Zil Kalesi, Zipline.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov

4.

Gün
BORÇKA KARAGÖL -KAMİLET VADİSİ -MENÇUNA ŞELALESİ -BEZ ATÖLYESİ 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası bugün ki rotamızı Artvin olarak belirliyoruz. Meşhur Borçka Karagöl’ü göreceğiz ve yolumuz üzerinde yer alan iki muhteşem şelaleyi ziyaret edeceğiz. Mayasur ve Bandranala şelaleri sizlere görsel bir şölen sunacaktır. Doğa harikası olan yaklaşık 1550 rakımda olan Karagöl’e ulaştığımız esnada bizde sizler için hazırladığımız sürprizler ile karşınıza çıkıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuz başladığında Artvin’in meşhur Yatık dönerini yemek için Hopaya uğruyoruz. Yemeğimizin hemen ardından rotamız Kamilet Vadisi burada çifte kemer köprüyü görüyor,çay bahçelerinin arasında ki mükemmel uyumu fotoğraflıyoruz. Mençuna şelalesine vardığımızda bizleri büyüleyici bir mekan karşılıyor. Gezi sırasında mola verdiğimiz saimin yerinde kahvelerimizi içiyor ve yaklaşık 300 yıllık tarihi ile rizenin ürünü olan Rize bezlerini ziyaret ediyoruz. Konaklamamız bölgenin en özel oteli olan Kafdağı Butik otelde Gerçekleşecek.

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Hopa Kutul Döner. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Alınacak. Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Kaf Dağı Butik Otel veya Bungalov Konaklaması

Rota: Borçka Karagöl, Kamilet Vadisi, Mençuna Şelalesi, Kaf Dağı.
Konaklama: Kafdağı Butik Otel veya Bungalov Konaklaması

5.

Gün
UZUNGÖL -TRABZON HAVALİMANI (Otogar) 5 gün programını görmek için tıklayınız

Bugün gezimizin son günü. Otelde aldığımız kahvaltının ardından Trabzon'un meşhur destinasyonu olan uzungöle doğru rota alıyoruz. Uzungöl yaklaşık 1090 rakımda. Burada göl manzarasına doğru çayımızı,kahvemizi içiyor. Göl'e panaromik bakıyor ve bölgeyi fotoğraflıyoruz. Turumuzun sonuna yaklaştığımız da ise sizleri Trabzon'un bıçaklarıyla ünlü olan Sürmen Bıçak Atölyesine götürüyoruz burayı da gezdikten sonra çay fabrikasında çay'ın hikayesini dinliyoruz. Artık ayrılık vakti. Sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu bildirmek isteriz. Tekrar farklı bir turda görüşmek üzere! Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
Havalimanı - Otel Gidiş Dönüş Transferleri,
Gezi Boyunca Özel Şoförlü VİTO & CARAVELLE Araç,
Değerli Çiftimizi Çiçek İle Karşılama
4 Gece Bungalov ve Otel Konaklaması
İlk Gün Kahvaltısı
Otelde 4 Sabah Kahvaltısı
Otelde 2 Akşam Yemeği
Tepe Restoranda 1 Akşam Yemeği / Eğlence Dahil
Akasya Restoranda 1 Akşam Yemeği
Odaya Kahvaltı Hizmeti (1 Gün)
Horon ve Tulum Eğlencesi
Müze Giriş Ücretleri,
Araç İçi İkram,
Piknik Organizasyonu,
Size Özel Hazırlanan SÜPRİZLER
Milli Park Girişleri,
TÜRSAB Seyahat Sigortası,
Rehberlik Hizmeti,
Hijyen Paketi
Karadeniz’in En Güvenilir Acentası Eşliğinde
Tüm Çevre Gezileri,

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Havaalanı / Tesis Transferleri Vito veya Caravelle Tarzı araçlar ile Yayla Gezileri ise 4X4 Araziye uygun Duster veya Çift Kabin Araçlar ile Yapılır

2022 Sezonunda Dileyen Misafirlerimiz Bungalov konaklamasının ardından programda belirtildiği gibi bir diğer tesis olan kaf dağı konak'ı tercih edebilirler, dileyenler ise Jakuzili bungalovlarında konaklamaya devam edebilirler. Alternatif teklif olarak sunulmuştur.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#PİKOLA
LOKASYON:
Rize (Trabzon çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah , 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Trabzon Havalimanı Trabzon/Çayeli/Rize Otogar
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

12.000TL

Grup fiyatı

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Karadeniz Rüyası 4 Gece 5 Gün... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.