• Demo Hotel Bodrum
 EN İYİ FİYAT

KARADENİZ KALKIŞLI DOĞU KARADENİZ TURU


  • AYDER YAYLASI
  • AYASOFYA
  • ZİLKALE
  • FIRTINA VADİSİ
  • PALOVİT ŞELALESİ
  • KALKANOĞLU PİLAVCISI
Karadeniz Bölgesi, bu bölgeyi hiç görmemiş olan kişiler için her zaman bir merak konusu olmuştur. Ancak Karadeniz Bölgesi dediğimiz hiçbir zaman bu bölgenin tamamını düşünmeyiz. Aklımıza sürekli olarak Doğu Karadeniz Bölgesi gelecektir. Birçok insan da Doğu Karadeniz’i görmek, yaylalarında yürüyüp dizilerde izledikleri o eşsiz manzaraların tadını çıkarmak istiyor. Ancak kısıtlı zamanlarından ötürü bunu gerçekleştirmek oldukça zor oluyor. Peki, bu kısıtlı zamanda Doğu Karadeniz’in keyfini fazlaca çıkaracak bir Karadeniz kalkışlı Doğu Karadeniz turu olsaydı?
Sadece üç günlük bir zaman dilimi içerisinde sizlere, Karadeniz havası ve iklimini yaşatacak, aldığınız tadı öldüğünüz güne kadar damağınızda bırakacak bir gezi fırsatı sunuyoruz.

. Birçok doğal alan içerisinde geçireceğimiz zaman dışında Karadeniz tarihine de güzel bir bakış atabileceğimiz gezimiz sadece üç gün içerisinde çok dolu bir keyif vadediyor. Bu sayede eşinize dostunuza, çoluğunuza çocuğunuza bile neşeyle anlatabileceğiniz birçok anı sahibi olma şansına erişeceksiniz. Kabul mü? Öyleyse gelin ve üç günlük turumuzun detaylarına bakın.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
TRABZON

1. Gün: Ayasofya Müzesi’nden Uzungöl’e

Değerli misafirlerimiz olan sizlerle buluşmamızın ve tanışmamızın ardından otobüsler ile turumuza bir Karadeniz fırtınası hızıyla başlıyoruz. Turumuzun ilk adresi Ayasofya Müzesi olacak. Ancak İstanbul’da bildiğiniz Ayasofya’dan bahsetmiyoruz. Ayasofya Müzesi, Trabzon’daki Ayasofya Mahallesi’nde yer alan eski bir kilisedir. Şu an bir cami ve müze olarak kullanılan yerleşkede 1200lerden başlayan bir tarihe tanıklık edeceğiz. Devamında Atatürk Köşkü’ne geçerek Atatürk’ün Cumhuriyetin ilanından sonraki gezisinde kaldığı yeri görme şansına erişeceğiz. Bu kısımda fotoğraf makinelerinizin hazır olmasını tavsiye ederiz çünkü görecekleriniz daha sonra yakınlarınıza da gösterilmeye değer olacak.
Konaklama: ÇAMLIHEMŞİN
2.
Gün
ÇAMLIHEMŞİN

2. Gün: Fırtına Vadisi’nden Çıkıp Palovit Şelalesi’ne

Doğa meraklıları kemerlerini sıkı bağlasın. Çünkü ikinci güne Fırtına Vadisi ile başlıyoruz. Bu bölge hakkında söylenecek çok şey var ancak hiçbirisi görüldüğü zaman verdiği hissi tarif etmeye yetmeyecektir. O yüzden misafirlerimizin fotoğraf makinelerini yine hazırda bulundurmaları ancak onlara sıkı sıkı sarılmalarını da tavsiye ederiz. Karadeniz yamaçları hırçındır. Burada aynı zamanda dileyen misafirlerimiz ekstra olarak hiç unutamayacakları bir deneyim için zipline ve rafting aktivitelerine katılabilirler. Daha sonra Şenyuva Köprüsü’nü göreceğiz.

Bir sonraki durağımız olan Sevdaluk Pansiyon’da biraz dinlendikten sonra Çinçiva Köyü ile turumuza devam edeceğiz. Burası size tanıdık gelecektir belki. Çünkü izlediğimiz Karadeniz dizilerinden bazıları bizzat bu lokasyonda çekilmiştir. Buradan sonra Karadeniz doğasının içinde yükselen heybetli burçlarla çevrili Zilkale’ye gideceğiz. Kaleden inip Kaçkar Dağları Milli Parkı içinde yer alan debisi en yüksek şelalelerden biri olan Palovit Şelalesi’ni görmek için yola koyuluyoruz.

Konaklama, Çamlıhemşin’de yapılacaktır.
Konaklama: ÇAMLIHEMŞİN
3.
Gün
ÇAMLIHEMŞİN

3. Gün: Ayder Yaylası’nda Bir Mola

Turumuzun son gününde Ayder yaylasına giderek bir zamanlar sosyal medyada da oldukça ünlü olmuş yaylayı kendi gözlerinizle görme ve Karadeniz havasını içinize gerçekten dolu dolu çekme şansına erişeceksiniz. Bu kısımda bol bol serbest zamana sahip olduğunuzdan istediğiniz gibi yaylayı keşfetme ve harika Karadeniz manzaraları fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Serbest zaman sonunda ise konaklama yerimize geçiyoruz ve dönüş hazırlıklarına başlıyoruz.

Konaklama, Çamlıhemşin’de yapılacaktır.
Konaklama: ÇAMLIHEMŞİN
DAHİL OLANLAR:
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
LÜKS TURİZM ARAÇLARI İLE ULAŞIM
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
TRİPPTERS GÜVENCESİ VE REFAKATÇİLİĞİ
MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRERLERİ
OTOPARK ÜCRETLERİ3 GECE 4, 5* ÇAMLIHEMŞİN KONAKLAMA
3 SABAH KAHVALTISI
3 AKŞAM YEMEĞİ
HARİÇ OLANLAR:
KİŞİSEL HARCAMALAR
TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
EKSTRA AKTİVİTELER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRP5390
LOKASYON:
Rize (Trabzon çıkışlı)
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI, 3 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
TRABZON, RİZE, HOPA, ARTVİN
BİTİŞ:
TRABZON, RİZE, HOPA, ARTVİN
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün
Rize
TRP5390

2.500TL

en düşük kişi başı

2.500TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.