• Demo Hotel Bodrum
 EN İYİ FİYAT

  • Karadeniz'in romantizmini yaşayın!
  • Rizenin En Güzel Yaylalarını Gezin!
  • Huser Yaylasında Gün Batımı
  • Doğa ile iç içe bir tatil
  • Fırtına Deresi Manzaralı Bungalov'da Konaklama
  • Bölgenin Tarihi ve Kültürel Yaşamını Deneyimleme!
Sevdiğiniz ile birlikte karadeniz'in en güzel köşelerini keşfetmek ister miydiniz? Karadeniz balayı planlarınız var ise trippters.com'un sizler için özel olarak hazırladığı paketleri incelemenizi öneririz. Hem ekonomik,hem de oldukça dolu olan bu paketimiz kısa bir süre kampanyada!

Ülkemizin eşsiz bölgelerinden biri olan Karadeniz balayı için de son derece etkileyici bir atmosfer sunuyor. Özellikle doğayı ve sükuneti seven çiftler için bölgenin eşsiz bir güzellik barındırdığını söyleyebiliriz.

Hiç kuşkusuz doğal güzelliğiyle en öne çıkan bölgelerimizden biri Karadeniz’dir. Yeşil bir örtünün uçsuz bucaksız mavilikle buluştuğu Karadeniz, doğal bir sakinlik için son derece idealdir. Ormanları, şelaleleri ve ırmaklarıyla Karadeniz’in güzel bir balayı için tercih edebileceğiniz pek çok noktası vardır.

Sizlere sunduğumuz bu güzel programda Karadeniz'in en güzel köşelerini göstermeye çalıştık! Umarız kuracağınız yeni yuvanızda bir ömür sağlık,mutluluk ve huzur ile yaşlanırsınız!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Trabzon Havaalanı - Çamlıhemşin Transfer (Ekstra)

Uçağınızın Trabzon'a inişinin ardından ekibimiz sizleri havaalanında karşılıyor. Karşılamanın ardından Çamlıhemşin'e doğru yola çıkıyoruz. Karadeniz Sahil Yolunu takip ederek gittiğimiz güzergahımız doğal güzellikler ile süsleniyor.

Bizlere adeta cenneti yaşatan doğa, sizleri 4 gün boyunca yalnız bırakmayacak. Otelinize yerleşmenizin ardından fırtına deresinin kenarında yer alan bungalovunuzda dere manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz!

Not: Ekstra Olarak Transfer almak istemez iseniz Trabzon Havaalanından kalkan havaşlar'a binip pazarda inmeniz gerekmektedir. Pazarda indikten sonra Çamlıhemşin minibüslerine bindiğinizde Fırtına Vadisi Bungalovunuzun Önünde Sizleri İndirecektir!Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
2.
Gün
Huser - Pokut Double Turu

Sabah 09.30’da turumuz sizleri bungalovunuzun önünden alacak,ve rüya gibi bir rotaya yolculuk etmeye başlayacaksınız. İlk durağımız timisvat (Osmanlı) köprüsü oluyor. Burada etrafı fotoğrafladıktan sonra Fırtına Deresine iniyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin ünlü ip aktivitesi olan zipline’i yapabilir,dileyen misafirlerimiz ise karadeniz’in hırçın sularında rafting deneyimi yaşayabilir. Bölgenin en şirin yerleşim yeri olan Çamlıhemşin’e geçiyor, Şenyuva köyünde mola veriyoruz. Tarihi çok eski zamanlara dayanan kemer köprü modellerinden birisi olan Çinçiva köprüsünde fotoğraflarımızı çekiyor ve rotamıza devam ediyoruz.

Şenyuva köyünden pokut yaylasına tırmanıyoruz. Doğa yürüyüşümüz ile karadeniz’i sonuna kadar hissediyoruz. Burada ki serbest zamanımızı tamamlamamızın ardından Sal yaylasına geçiyoruz. Sal yaylasında serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra turumuzun en heyecanlı yerine geliyoruz! Huser’e çıkıyoruz. Huser’e rotamızı çevirirken ayder yaylasını görüyor ve burada kısa bir molamız oluyor. Avusor yaylası bizleri bekler. Avusor yaylasında karadeniz’in en güzel köşelerini keşfediyor, eğlencemize devam ediyoruz. Karşınızda kaçkarlar’ı panaromik olarak görüyor ve temiz havayı bol bol içinize çekiyorsunuz. Burada ki serbest zamanı tamamlamamızın hemen ardından rotamız huser yaylası oluyor.

Huser yaylası bizleri bulut denizi ile karşılıyor. Karşımızda göreceğimiz manzara bizleri büyüleyecektir. Yaylada ki yaşamı, bölgenin kültür özelliklerini öğrendikten sonra bulut denizine karşı çaylarımızı içiyor ve gün batımını bekliyoruz.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
3.
Gün
Gito ve Badara Yaylaları

Turumuz Saat 10.00’da Bungalovunuzun önünden hareket etmektedir. Rotalarımız üzerinde ki misafirlerimizi alıp Turumuza başlıyoruz.

Muhtesem doğal güzelliklere yelken açacağımız Rize Kalkışlı Gito Yaylası Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız fırtına deresi oluyor. Burada taş kemer köprüleri görüyor ve rotamıza Hoşdere Köyü,Şehitlik Köyü,Behice Köyü,Dikkaya Köyü,Hüllüköy olarak devam ediyoruz. Çamlıhemşin’e vardığımız da bizleri mimarisiyle büyüleyen aynı zamanda doğasıyla gözlerimizi kamaştıran küçük bir karadeniz ilçesi karşılıyor.

Rotamız’ı çat vadisine çeviriyoruz. Vadi üzerinde yemyeşil ormanları görüyor ve çinçiva köyüne varıyoruz. Çinçiva köprüsünde bir fotoğraf molamız oluyor.

Fotoğraf molamızın ardından tekrar rotamıza devam ediyoruz. Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan,750 Metre yükseklikte bulunan asıl amacı gözetleme kulesi olan Zilkaleyi ziyaret ediyoruz. Sırada ki rotamız Badara Yaylası. Bakir doğası ile bizlere muhteşem manzaralar sunuyor. Bölge insanı ve kültürü hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra burada ki serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Rotamız Gito yaylası. Gito yaylasına ulaştığımızda bölgenin treeking için ne kadar elverişli olduğunu göreceksiniz. Şehir hayatının yoğun ve stresli ortamından uzak kalmak sizlere çok iyi gelecek. Trippters.com güvencesiyle kaçkarlar’ın en güzel rotalarını gezdiğiniz bu turumuzun da sonuna geliyoruz yavaş yavaş. Dönüş yolunda bizlere vadinin doğal güzellikleri eşlik ediyor. Misafirlerimizi biniş noktalarına bırakarak turumuzu tamamlıyoruz.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
4.
Gün
Karagöl Turu ve Havaalanı Dönüş

Rize Kalkışlı Karagöl Turumuz Saat 10.00’da çaydanlık heykeli önünden hareketine başlıyor. Karadeniz sahil yolunun doğal güzellikleri ile beraber rotalarımıza devam ediyoruz.Yeşilin her tonunu görüp tanıyacağımız,denizin mavisini,gökyüzünün berraklığını hissederek sırasıyla, Çayeli,Pazar,Ardeşen,Fındıklı,Arhavi ve Hopa ilçelerini geride bırakarak Cankurtaran geçidine çıkıyoruz. Borçka karagöl’e giderken panaromik manzaralara ev sahipliği yapan doğal güzelliği ile bizleri büyüleyecek manzaraları gördükçe rotamız daha da güzelleşiyor.
Çoruh nehrini takip ederek borçka şehir merkezine 27 (Yirmi yedi) Km mesafede,deniz seviyesinden 1450 (bindörtyüzelli) Km yükseklikte bulunan Klaskur yaylasının yakınlarında yer alan bir tepenin heyelan sonucunda önünün kapanması ile oluşan Karagöl’e ulaşıyoruz.
Turumuz karagöl’ün etrafında ki doğa yürüyüşleri ile devam ediyor,dileyen misafirlerimiz göl üzerinde deniz bisikletine binebilir ve gölün keyfini yaşayabilir.
Saatlerimiz 15.00’i gösterdiğinde dönüş için hazırlıklarımıza başlıyoruz.
Dönüş rotamız ilk önce baraj suları altında kalmış olan muratlı köyü oluyor. Batık cami,sular altında kalmış çay fabrikasının bacasını fotoğraflayarak rotalarımıza devam ediyoruz. Havaalanına varışımızın ardından siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz!Konaklama: Konaklama Yapılmamaktadır
DAHİL OLANLAR:
3 Gece Bungalov Konaklaması
Sabah Kahvaltısı
Program Süresince Seçilen Yaylalara Yapılan Turlar (Grup Turu)

HARİÇ OLANLAR:
Akşam Yemeği
Öğle Yemeği
Her Türlü Kişisel Harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRPHONEYMOON
LOKASYON:
Rize
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Trabzon Havaalanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
400 TL
VIP Transfer
500 TL
VIP Transfer (Lüks araçla havaalanı transferi)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Rize
TRPHONEYMOON

7.700TL

Grup fiyatı

7.700TL

Grup fiyatı

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.