• Demo Hotel Bodrum
 İYİ SEÇİM!

  • Giresun Müzesi
  • Giresun Kalesi
  • Ordu Teleferik
  • Ordu şehir merkezi
  • Ordu Boztepe
  • Sagra çikolata Fabrikası
Ordu Giresun Turu

Günübirlik Ordu - Giresun Turu Sabah saat 08.30’da Trabzon Merkezde bulunan acentemiz önünden rotamıza doğru kalkış yapıyoruz. Yeşillikler içinde bir rüya yaşayacağımız rotamızda ki ilk durağımız Tirebolu kalesi oluyor. Bu kalenin 15.yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir. Mimarisi gerçekten ilginizi çekecek olan bu görkemli yapıyı keşfediyoruz. Ziyaretimizin ardından bir çayı hak ettiğimizi düşünüyor ve molamızı bu noktada manzaraya karşı veriyoruz.

Ordu - Giresun Turu

Sırada ki durağımız panaromik fotoğraflar yakalayabileceğimiz, Giresun’u kuş bakışı görebileceğimiz manzaraya sahip olan Giresun Kalesi. Ellerimizde telefonlarımız, fotoğraf makinelerimiz ile bu güzelim manzarayı ölümsüzleştiriyoruz. Ordu - Giresun Turu sonrasında bu destinasyonun içinde Topal Anıt Mezarını Görüyoruz. Topal Anıt Mezarından kısaca bahsetmek isteriz. Bu anıt gönüllü olarak balkan savaşına katılan Topal Osman Ağaya ait bir anıttır. Osmanlı devletinin birinci dünya savaşına girmesiyle rumların karşısına kahramanca çıkan Osman Ağadır.

Detayları turumuzda rehberimizden fazlasıyla öğrenebileceksiniz. Hızlı ilerleyen turumuzda karnımız acıktı değil mi? Hemen öğle yemeği molamızı Kale Restoranında yiyoruz. Sonrasında rotamıza devam ediyoruz. Yaklaşık 2700 Metre sürecek olan bir yolculuğun sonunda Boztepe’ye varıyoruz. Şimdi biraz da orduyu izleyelim kuş bakışı olarak. Manzaranın mükemmelliğini deklanşörlerimizin tatlı sesleriyle süslüyoruz. Serbest bir zaman dilimi tanımlayan rehberimizin buluşma için belirttiği saatte buluşuyor ve Trabzon’a doğru geri dönüş yoluna giriyoruz.

Günübirlik Ordu - Giresun Turu

Yalnız biz misafirlerimizi çok severiz, tatlı yiyelim tatlı konuşalım sözü bizim için Tatlı yiyelim, tatlı seyahat edelim olarak güncellenmişti. Günübirlik Ordu - Giresun Turu Bu vesile ile çikolata sever misafirlerimize güzel bir sürprizimiz oluyor. Sagra Çikolata fabrikasına uğruyor, çikolataların hikayelerini öğreniyor ve istersek satın alabiliyoruz. Eğer zamanımız kalırsa da Kemençe fabrikasına geçip oradan Trabzon şehir merkezine hareket ediyoruz!

DAHİL OLANLAR:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#HAFSATOUR-11
LOKASYON:
Ordu (Trabzon çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Trabzon Meydan Park
BİTİŞ:
Aktivite Bitiminde Aracımız Tura Katılım Noktasına Sizleri Bırakacaktır
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Ordu
HAFSATOUR-11

270TL

en düşük kişi başı

270TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.