İYİ SEÇİM!
  • Günübirlik Mavi Göl Turu: Mavi Göl Turu
  • Günübirlik Mavi Göl Turu: Mavi Göl Turu
  • Kuzalan Şelalesi
  • Mavi Göl
  • Kümbet Yaylası
  • Kök Ev
  • Büyüleyeci Anılar
  • Doğa Harikası Mavi Göl'ü Keşfetme
Mavi Göl Turu

Günübirlik Mavi Göl Turu rotamız Giresun Mavigöl. Rüya gibi yollarda, hayallerimize doğru yol almak üzere Trabzon Merkezde bulunan acentemiz önünden yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız giresun’un görele ilçesi sınırlarında bulunan çavuşlu beldesi. Burada sımsıcak içimizi ısıtan çaylarımızı içmek için mola veriyoruz. Çaylarımızı içip enerjimizi depoladıktan sonra rotamızı Kuzalan şelalesine çeviriyoruz. Kuzalan şelalesi hakkında biraz bilgi verelim. Burası bir tabiat parkı burada orman içerisinde bulunan irili ufaklı gölleri göreceğiz. Travertenleri keşfedecek ve bu doğa harikası destinasyonun dünyada ki eşsiz tabiat parklarından birisi olduğunu hissedeceğiz.

Günübirlik Mavi Göl Turu


Ziyaretimizden sonra öğle yemeği için restoranımıza doğru yola çıkıyoruz. Mavi Göl Turu yemeğimizi yiyip enerjilerimizi doldurduktan sonra yaklaşık 1640 (binaltıyüzkırk) metre rakımlı Kümbet yaylasına doğru çıkıyoruz. Dereli sınırında yer alan bu yayla turistlik açıdan da oldukça önemli bir konuma sahip. Yaz aylarında bir çok turisti ağırlayan bu yaylayı keşfediyor ve güzel bir rüyanın içinde başrolleri oynuyoruz. Kümbet yaylasında rehberimizin verdiği serbest zamanı en iyi şekilde değerlendiriyor ve zamanımız dolunca toplanma noktasında buluşuyoruz. Dönüş rotamız tekrardan bizim için başlıyor.

DAHİL OLANLAR:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TripptersLife
LOKASYON:
Mavigöl (Rize çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Rize Çaydanlık Heykeli
BİTİŞ:
Aktivite bitiminde aracımız sizleri tura biniş noktanızda bırakacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

250TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Mavi Göl Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.