• Demo Hotel Bodrum
 EN İYİ FİYAT

Rize Kalkışlı Günübirlik Karagöl Turu


  • Artvin'in Doğal Dokusunu Keşfediyoruz
  • Batık Camii'yi görüyoruz
  • Karagöl'ün efsane manzarasını deneyimleme
  • Doğa ile iç içe bir tur!
Karagöl bölgenin en güzel manzarasına sahip göllerinden birisidir. Bu eşsiz manzaranın tadını çıkartabilmek adına günübirlik karagöl turumuza davetlisiniz.

Rize Kalkışlı Karagöl Turumuz Saat 09.00’da çaydanlık heykeli önünden hareketine başlıyor. Karadeniz sahil yolunun doğal güzellikleri ile beraber rotalarımıza devam ediyoruz.Yeşilin her tonunu görüp tanıyacağımız,denizin mavisini,gökyüzünün berraklığını hissederek sırasıyla, Çayeli,Pazar,Ardeşen,Fındıklı,Arhavi ve Hopa ilçelerini geride bırakarak Cankurtaran geçidine çıkıyoruz. Borçka karagöl’e giderken panaromik manzaralara ev sahipliği yapan doğal güzelliği ile bizleri büyüleyecek manzaraları gördükçe rotamız daha da güzelleşiyor.

Çoruh nehrini takip ederek borçka şehir merkezine 27 (Yirmi yedi) Km mesafede,deniz seviyesinden 1450 (bindörtyüzelli) Km yükseklikte bulunan Klaskur yaylasının yakınlarında yer alan bir tepenin heyelan sonucunda önünün kapanması ile oluşan Karagöl’e ulaşıyoruz.

Turumuz karagöl’ün etrafında ki doğa yürüyüşleri ile devam ediyor,dileyen misafirlerimiz göl üzerinde deniz bisikletine binebilir ve gölün keyfini yaşayabilir.

Saatlerimiz 15.00’i gösterdiğinde dönüş için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Dönüş rotamız ilk önce baraj suları altında kalmış olan muratlı köyü oluyor. Batık cami,sular altında kalmış çay fabrikasının bacasını fotoğraflayarak rotalarımıza devam ediyoruz. Rizeye varışımızın ardından siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz!


DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Rehberlik
Trippters.com Seyahat Güvencesi

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRP103
LOKASYON:
Karagöl (Rize çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Rize Merkez Belediye Binası Önü Çayeli Merkez Pazar Ardeşen
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Karagöl
TRP103

250TL

en düşük kişi başı

250TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.