• Demo Hotel Bodrum

  • Eski Rize Mimarisini Keşfedin!
  • Karadeniz'in en mükemmel vadisi Fırtına Vadisini Görün!
  • Palovit şelalesinin sesiyle huzur bulun!
  • Şimşir Ormanının İçinde Kaybolun!
  • Gito yaylasından çat vadisini izleyin
  • Şenyuvanın Tarihi Yapısını Keşfedin!
Gito-Badara Yaylası

Gito-Badara Turu Saat 09.00'ı gösterdiğinde ilk buluşma noktamız olan Rize merkez de yer alan acentamız önünde hareket ediyoruz! Daha sonra sırasıyla siz değerli misafirlerimizi tura katılacakları noktalardan aldıktan sonra yolumuza devam ediyoruz!

Doğanın tüm güzelliklerini teker teker görüyor ve tabiatın içinden devam eden yolculuğumuzda fırtına deresi üzerinde bulunan taş kemer köprüleri görüyoruz. Yol üzerinde karadeniz kültürünü çok net görebileceğiniz bir kaç köyümüzden geçerek Rizenin en güzel ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin'e geliyoruz!  Çat ve Hala deresinin kesişme noktası olan bu güzide ilçemizden çat vadisine doğru uzanıyoruz!

Badara Turu

Vadi üzerinde yolculuğumuza devam ederken yemyeşil ormanlar, derelerin seslerini duyuyoruz. Karadeniz dizilerinin çekildiği, efsane aşkların yaşandığı güzel mi güzel Şenyuva köyüne geliyoruz!

Badara turu, eski adının çinçiva olduğunu bildiğimiz bu yerleşim yeri tek kemerli köprü olan çinçiva köprüsünü içerisinde barındırıyor. Bu anıları kaçıramazdık, hemen 30 dakikalık bir fotoğraf arası veriyor gezimizi, anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz! 


Köy içerisinde bizleri bekleyen aracımıza binerek yolumuza devam ediyoruz. Şimdi ise tarihi ipek yolu üzerinde bulunan zilkaleyi ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretimiz de zilkalenin efsane mimarisini göreceğiz ve kale içerisinde gezeceğiz. Zilkale ile vedalaştıktan sonra yolumuza yemyeşil bir rota ile devam ediyoruz! Şimşir ormanları daha önce duymuş muydunuz? WWF tarafından koruma altına alınmış olan bu yemyeşil tabiat harikası ormanımız Şimşir Ormanı! 

Gito Turu

İnsanın ruhunu yenileyen şimşir ağaçları ile gezimize devam ediyoruz! Rakım yükseldikçe sizleri bulutların üstüne çıkartıyoruz. Gito yaylası tam da bulutların üstünde!

Gito-Badara Yaylası Turu

Bu yayla bölgenin en bozulmamış yaylalarından birisi olma özelliğini elinde tutuyor. Gito Badara Turu ile destinasyonunda doğa yürüyüşümüzü yapıp serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Daha sonra yine bozulmamış olan bir destinasyon var durağımızda Badara Yaylası! Badara yaylası gezimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve geri dönüşe başlıyoruz!

EK BİLGİLER

Yağmur Olasılığına karşı yanınıza yağmurluk almanızı öneririz!

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım ve Transfer Hizmetleri
Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Yemekler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EZGITUR-07
LOKASYON:
Rize
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Rize Merkez Adliye Önü Tıp Fakültesi Önü Rize Öğretmenevi Çayeli Şehir Merkezi Pazar Ardeşen(Atmaca Heykeli)
BİTİŞ:
Aktivite Bitiminde Tüm Misafirlerimiz Tura Biniş Yerlerine Tarafımızca Bırakılacaktır!
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Rize
EZGITUR-07

599TL

en düşük kişi başı

599TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.