• Demo Hotel Bodrum
 PLANLANAN

Erzurum - Kars Mini Doğu Ekspresi Turu


  • Erzurum Evlerini Görme Fırsatı
  • Atatürk Evi Ziyareti
  • Cağ Kebabı Deneyimi
  • Kafkas Gecesi
  • Katherina Konağı
  • Çıldır Gölü
Erzurum ve Kars'a mini bir doğu ekspresi turu yapıyoruz! Çantalarınızı hazırlayın keşif şimdi başlıyor! Giresun kalkışlı Turumuz'u Trippters Güvencesiyle Satın Alın!

Erzurum ve Kars'a mini bir doğu ekspresi turu yapıyoruz! Çantalarınızı hazırlayın keşif şimdi başlıyor! Giresun kalkışlı Turumuz'u Trippters Güvencesiyle Satın Alın!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Giresun - Kars Yolculuğu

Gece Saat 01.00'ı gösterirken rotamız olan Erzuruma doğru harekete geçiyoruz. Sabah'ın ilk ışıkları ile erzurumdayız. İlk durağımız Erzurum evleri oluyor. Otantik yapısı ile cazibe merkezi haline gelmiş bu mimari harikası evleri keşfediyoruz.Kahvaltımızı Erzurum Evlerinde alıyoruz. Daha sonra Palandöken kayak merkezine geçiyoruz. Palandöken de serbest zamanımızı değerlendirdikte sonra Abdurrahman Gazi Türbesine uğruyoruz. Buradan Sihirli yol'u görüyoruz.Ardından Atatürk evine ziyaretimiz gerçekleşiyor. Burada atamızın 52 gün konakladığı daha öncesinden Alman konsolosluğu olan yapıtı görüyoruz.Gezimiz sırasıyla Taşhan,Oltuhan Çifte minareli kale ve Erzurum Merkez olarak devam ediyor. Dileyen misafirlerimiz Cağ kebabını deneyimleyebilirler. Erzurum - Kars arası doğu ekspressi yolculuğumuz başlıyor. Saatler akşam 20.00'ı gösterdiğinde Kars'a varmış oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz kafkas gecesine katılabilirler. 



Konaklama: Kars Şehir Oteli
2.
Gün
Kars

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra saatler 08.00'i gösterirken hareket ediyoruz. Ani harabelerinin muhteşem görüntüsü karşılıyor bizleri burada serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra Çıldır gölüne doğru rota alıyoruz. Gezerken Karnımız acıktı değil mi? Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kars Katherina konağına geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde bu güzel destinasyonun tarihini dinliyoruz. Buradan sonra ki durağımız Kars Savaş Müzesi oluyor burayı da gezdikten sonra artık dönüş yolculuğumuz başlıyor.Hediyelik eşyalar alabileceğimiz,alışveriş yapabileceğimiz yerlere uğruyoruz ve doğankent üzerinden Gümüşhane rotasını takip ediyoruz. Gümüşhane de pestil ve köme alışverişi yapabileceğiz. Aynı zamanda burada bir molamız olacak. Giresun'a dönüşümüz tamamlanıyor ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.



Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
1 Kahvaltı
1 Aksam Yemeği
Yol
Tren Bileti
Seyahat Sigortası
Rehberlik
Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:
Ani Harabeleri Giriş Ücreti (12 TL)
Kafkas Gecesi ve Diğer Tüm Yemekler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#28BRKCANTURİZM
LOKASYON:
Erzurum (Giresun çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Tren   
BULUŞMA:
28 Burakcan Turizm Ofisi Önü Giresun
BİTİŞ:
Aktivite bitiminde sizleri biniş noktalarınıza araçlarımız bırakacaktır
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



2 Gün
Erzurum
28BRKCANTURİZM

1.450TL

en düşük kişi başı

1.450TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.