• Demo Hotel Bodrum
 EN İYİ FİYAT

  • Pokut Yaylası
  • Gito Yaylası
  • Huser Yaylası
  • Borçka Karagöl
En güzel zamanınızı karadeniz de değerlendirmek için bundan güzel bir fırsat olmaz diye düşündük! Trippters güvencesi ile Karadeniz Ekonomik Balayı Paketini oluşturduk! Hadi şimdi sende aramıza katıl!

Farkındayız ki yeni evlenen her çiftimiz bu mutlu günlerini rüya gibi bir balayı ile taçlandırmak istiyorlar. Balayı paketlerinin pahalı fiyatları ile bazı zamanlar da bu pek mümkün olmuyor. Siz değerli çiftlerimizin güzel bir balayı geçirmesi için Karadeniz Ekonomik Balayı Paketini sizlere sunuyoruz.

Dolu dolu geçireceğiniz 4 günün ardından Karadeniz Yaylaları Turlarınızı Unutamayacaksınız!

Huserde gün batımını izleyecek, Pokut yaylasının güzel havasını içinize çekeceksiniz. Fırtına deresinin kenarında konaklayacak, Borçka Karagölde deniz bisikleti keyifi yapacaksınız!

Not:

1.Paket içeriğine havalimanı - konaklama tesisi ulaşımı dahil değildir.
2.Konaklama tesisine ulaşım için havalimanından kalkan havaş otobüslerine binip Ardeşen Opet istasyonunda inmeniz gerekecektir.
3.Konaklama tesisi Ardeşen Opet istasyonundan sizleri alacaklardır.
4.Paket içeriğine öğle ve akşam yemekleri dahil değildir. Sadece sabah kahvaltısı konsepti bulunmaktadır.

5.Paket içerisinde yer alan tüm çevre gezileri grup turları ile yapılmaktadır. 

6.Konaklama Tesisleri Standart Odalardan Oluşmaktadır. İçerisinde Jakuzi Bulunmaz

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Havalimanı - Konaklama Tesisi
Trabzon'a varışınıza istinaden havalimanı önünden kalkan havaşlara binip Ardeşen Opet Durağında inmenizin ardından konaklama tesisimize ait aracımız sizleri Ardeşen Opet İstasyonunda siz değerli misafirlerimizi alacaklardır. Bugün dinlenme günümüz. Yorucu bir yolculuktan sonra artık karadenizdesiniz! Karadenizin muhteşem doğasıyla buluşmanıza çok az kaldı! Yeterince iyi dinlenin ki yarın ki turumuza enerjimiz tam olsun! 

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
2.
Gün
Pokut ve Sal Yaylaları Turu

Pokut ve Sal yaylaları bölgenin en güzel yaylaları arasında yer almaktadır. Aracımız sizleri konaklama tesisi önünden alacaktır. Rotamız Pokut ve Sal Yaylaları bu yaylaları grubunuz ile beraber gezerken rehberimiz sizlere yol boyunca eşlik edecektir. Varışımıza istinaden bulutların ülkesi olan pokut yaylasında eşsiz manzarada fotoğraf ve yemek molası veriyoruz. Rotamızı daha da özgür hissedebileceğimiz yaylalar ile taçlandırıyoruz. Sırada ki ilk durağımız sal yaylası oluyor. Bu yaylanın rakımı tam olarak 2070 metre. Bol oksijeni ciğerlerimize çekiyor ve yaylanın keyfini çıkarıyoruz. Burada ki serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra bölgenin en ünlü şelalelerinden birisi olan Palovit Şelalesine doğru yol alıyoruz. Palovit Şelalesinin özelliği debisinin çok yüksek olmasıdır. Yaklaşık 15 metre yüksekten akan bu şelale bizlere görsel bir şölen yaşatıyor. Son durağımız ise tarihi ticaret yollarından birisi üzerine kurulmuş olan Zilkale. Zilkale, deniz seviyesinden yaklaşık 750 metre yükseklikte. Tahmin edersiniz ki bu yükseklikte ne güzel manzaralara şahit olacağımızı. Pokut turumuz burada verdiğimiz fotoğraf molası ile son buluyor. Konaklama BungalovumuzdaKonaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
3.
Gün
Gito ve Badara Yaylaları Turu

Doğanın tüm güzelliklerini teker teker görüyor ve tabiatın içinden devam eden yolculuğumuzda fırtına deresi üzerinde bulunan taş kemer köprüleri görüyoruz. Yol üzerinde karadeniz kültürünü çok net görebileceğiniz bir kaç köyümüzden geçerek Rizenin en güzel ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin'e geliyoruz! Çat ve Hala deresinin kesişme noktası olan bu güzide ilçemizden çat vadisine doğru uzanıyoruz!

Badara Turu

Vadi üzerinde yolculuğumuza devam ederken yemyeşil ormanlar, derelerin seslerini duyuyoruz. Karadeniz dizilerinin çekildiği, efsane aşkların yaşandığı güzel mi güzel Şenyuva köyüne geliyoruz!

Badara turu, eski adının çinçiva olduğunu bildiğimiz bu yerleşim yeri tek kemerli köprü olan çinçiva köprüsünü içerisinde barındırıyor. Bu anıları kaçıramazdık, hemen 30 dakikalık bir fotoğraf arası veriyor gezimizi, anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz!

Köy içerisinde bizleri bekleyen aracımıza binerek yolumuza devam ediyoruz. Şimdi ise tarihi ipek yolu üzerinde bulunan zilkaleyi ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretimiz de zilkalenin efsane mimarisini göreceğiz ve kale içerisinde gezeceğiz. Zilkale ile vedalaştıktan sonra yolumuza yemyeşil bir rota ile devam ediyoruz! Şimşir ormanları daha önce duymuş muydunuz? WWF tarafından koruma altına alınmış olan bu yemyeşil tabiat harikası ormanımız Şimşir Ormanı! 

İnsanın ruhunu yenileyen şimşir ağaçları ile gezimize devam ediyoruz! Rakım yükseldikçe sizleri bulutların üstüne çıkartıyoruz. Gito yaylası tam da bulutların üstünde!

Gito-Badara Yaylası Turu

Bu yayla bölgenin en bozulmamış yaylalarından birisi olma özelliğini elinde tutuyor. Gito Badara Turu ile destinasyonunda doğa yürüyüşümüzü yapıp serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Daha sonra yine bozulmamış olan bir destinasyon var durağımızda Badara Yaylası! Badara yaylası gezimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve geri dönüşe başlıyoruz! Konaklama BungalovumuzdaKonaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
4.
Gün
Huser ve Avusor Yaylaları Turu

aradeniz sahil yolundan fırtına vadisine doğru tırmanıyoruz. Doğanın yemyeşil renkleri ile devam ediyor turumuz. İlk durağımız vadinin tarihi taş kemer köprüsü. Yapı hakkında bilgiyi rehberimizden aldıktan sonra 40 dakikalık bir molamız oluyor. Fotoğraf çekimi yapabilir veya Zipline deneyimi yaşayabilirsiniz. Fırtına deresi boyunca ilerlediğimiz de bölgenin küçük ama şirin bir ilçesi olan çamlıhemşin karşılıyor bizleri

Turumuza devam ediyor ve bulut şelalesine uğruyoruz. Burada bir fotoğraf molamız oluyor ardından dinlenmek ve yemek yemek için aydere doğru yol alıyoruz. Ayder de zaman geçirirken gelin tülü şelalesi ve karşısında yer alan terasta öğle yemeğimizi yemek adına mola veriyoruz. Ayder yaylasından ayrılıp yaklaşık 9 Km bir yayla yolundan giderek Huser yaylasına ulaşıyoruz. Bulut denizine rast gelmiş isek şanslı sayıyoruz kendimizi. Muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz. Akşam gün batımını izledikten sonra Rize Merkeze doğru yol almaya başlıyoruz.Turumuz sona eriyor ama bizler biriktirdiğimiz anılarımızda hep siz değerli misafirlerimizi hatırlayacağız! Konaklama BungalovumuzdaKonaklama: Fırtına Vadisi Bungalov

EK BİLGİLER

Son gün karagöl turumuz olduğundan dolayı dönüş uçak biletlerini gece uçağı almanız siz değerli misafirlerimiz açısından daha uygun olacaktır!

DAHİL OLANLAR:
4 Gece Bungalov Konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
Programda belirtilen tüm çevre gezileri
Tursab Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Akşam Yemekleri
Konaklama Tesisine Ulaşım
Havalimanı / Otogar'a ulaşım

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Trippters
LOKASYON:
Rize
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Trabzon Havalimanı Trabzon Otogar Rize Otogar Çayeli Otogar
BİTİŞ:
Havaş biniş noktasına araçlarımız sizleri bırakacaktır
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
800 TL
VIP Transfer (Çift Yön)
250 TL
Macera Aktivite Paketi (Çift Kişilik)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Rize
Trippters

8.500TL

Grup fiyatı

8.500TL

Grup fiyatı

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.