Trippters

Trippters Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Turu

Türkiyenin Maldivlerini gezmeye hazır mısın? Trippters.com güvencesinde kolay ödeme…
  • Salda Gölü
  • Sagalassos Antik Kenti
  • Kuyucak Köyü Lavanta Bahçeleri
  • Eğridir Gölü
  • İnsuyu Mağarası

Hepimizin fotoğraflarına baktıkça hayranlık duyduğu bir destinasyondur Salda Gölü.

Her turistlik gezinin ardından bir kere daha hayran olunup ayrılır salda gölünden. Giden her misafirimizin çektiği fotoğraflar baş köşededir bu destinasyonda. 

İnsanı o kadar çok büyüler ki çoğu zaman ayrılmak bile istemez çoğu misafirimiz.


Samsun kalkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü Turumuz şimdi erken rezervasyon fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor. Şimdi rezervasyon yap ve maceraya katıl!


TUR PROGRAMI


1. Gün | Samsun, Burdur

Siz değerli misafirlerimizi Trippters’ın özel olarak hazırladığı sürprizlere doyamayacağınız, doğa harikası güzel ülkemizin şahane kültür turlarına lüks otobüs ve sınırsız ikramlarımız ayrıcalığıyla Isparta Lavanta Tarlaları turumuz için gece sürecek olan yolculuğumuza yola çıkarıyoruz.Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır

2. Gün | Burdur, Salda Gölü, Sagalassos Antik Kenti, İnsuyu Mağarası

Sabahın ilk ışıklarıyla Burdur’da oluyoruz ve kahvaltımızı yapıyoruz. Güne Burdur Gölü’nden, Yarışlı Gölü’nü görüp Salda Gölü’nün doğa harikası manzarası ile başlayarak temiz havasını içimize çekiyoruz ve aldığımız derin nefeslerle beraber göl kıyısında bir yürüyüşle rahatlıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak geçen Salda Gölü, bu unvanını suyunun berraklığından, temizliğinden ve beyaz kumlarından alıyor. Salda Gölü’nde geçirdiğimiz rahatlatıcı ve keyifli zamanın ardından Burdur’un merkezine gidiyorum ve öğle yemeğimizi yiyoruz. Dileyen misafirlerimizin Burdur Kebabını tatmasını öneriyoruz. Dileyen misafirlerimizle ceviz ezmesi alışverişimizden sonra Sagalassos antik kentine gidiyoruz. Roma döneminden kalma bu antik kentte sırası ile Antik Yunan Tiyatrosunu, Antoninler Çeşmesini, Neon Kütüphanesini, Agorayı, Roma Hamamını, Marcellomu ve Meclis Binasını görüp rehberimizin bize aktardığı bilgilerle bölgenin tarihi hakkında bilgileniyoruz. Ardından İnsuyu Mağarası’na gidip orayı görüyoruz ve Isparta’ya gidiyoruz. Konaklayacağımız otelimizde akşam yemeği yiyoruz ve dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama: 5* BARİDA HOTELS

3. Gün | Kuyucak Köyü Lavanta Bahçeleri, Eğridir Gölü

 Otelimizde yaptığımız kahvaltımız sonrasında günümüze lavantanın eşsiz renkleri ve kokularıyla huzur bulacağımız Kuyucak Köyü’ne giderek başlıyoruz. Isparta, gülü ile akıllara gelse de Kuyucak Köyü’ndeki lavanta tarlaları da gerçek bir doğa harikası ve içinde kendimi kaybedeceğimiz türden bir güzelliğe sahip. Anılarımızı ölümsüzleştirmek adına fotoğraflarımızı çektikten sonra arzu eden misafirlerimiz yerli halkın yağ, su çay vs. gibi lavantadan elde ettiği ürünlerden alabilirler. Ardından Türkiye’nin bir başka doğa harikası olan Eğridir Gölü’nü görüp anılarımızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekildikten sonra Samsun’a dönüşe geçiyoruz. Samsun’a varışımızla turumuzun başında sizlerle buluştuğumuz noktada sizinle ilerideki turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz. Diliyoruz ki gezmeye karşı olan ilgi ve merakınızı hiç yitirmeyin.


DAHİL OLANLAR:
Lüks otobüsle yolculuk
1(bir) gece 5* Barida Hotel’de konaklama
2(iki) sabah kahvaltı ve 1(bir) akşam yemeği
Profesyonel rehberlik hizmeti
Araç içi ikramlar
Asistanlık hizmeti
TÜRSAB seyahat sigortaları
Hijyen Paketi


HARİÇ OLANLAR:
Tüm müze ve ören yerlere giriş ücreti
Tüm öğle yemekleri
Tüm şahsi harcamalar
Otelde mini bar ve extra belirtilen içecekler


İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur