Trippters

Trippters Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Konaklamalı Ayder Yaylası Turu

Biliyoruz yasaklarda çok sıkıldınız. Bizlerde sizler için bir gece konaklamalı dolu…
  • Eskitoğlu Şelalesi
  • Ayder Yaylası
  • Zipline Deneyimi
  • Çamlıhemşin
  • Çinçiva
  • Şenyuva
Biliyoruz yasaklarda çok sıkıldınız. Bizlerde sizler için bir gece konaklamalı dolu dolu bir ayder yaylası turu hazırladık! Turumuzun içeriğini programa bakarak inceleyebilirsiniz!

TUR PROGRAMI


1 Gün | Ordu - Rize Yolculuğu

Turumuz saat 08.30'da Ordudan,09.00'da ise Giresun üzerinden kalkış yapacaktır. Türküler eşliğinde yolculuğumuz devam ediyor. Rotamız Ayder yaylası. Derepazarına geldiğimizde ise bizi eskitoğlu şelalesi bekliyor. Bu şelale yaklaşık 40 metre yükseklikten akmasıyla bilinmekte. Bize mükemmel bir görsel şölen sunuyor. Burada ki zamanımızı da değerlendirdikten sonra rotamıza çamlıhemşin ile devam ediyoruz.Çamlıhemşin doğal güzelliği ile bizleri büyüleyecek cinsten bir manzara ile karşılıyor bizleri. Dileyen misafirlerimiz burada Zipline yapabilir. Zipline iki ip arasında karşıdan karşıya geçtiğiniz ekstrem bir spor. Rotamıza Şenyuva ile devam ediyoruz. Sevdaluk Ağacı,Çinçiva Köprüsü gibi tarihi yapıları görüyor ve ayder yaylasına varıyoruz. Konaklamamızı Ayder Zafran Otelde yapıyoruz!Konaklama: Zafran Otel Ayder

2 Gün | Ayder

Turumuzun ikinci gününde rehberimiz eşliğinde ayder yaylasını geziyor ve serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Geri dönüş vakti geldiğinde mükemmel doğasıyla bizlere ev sahipliği yapan Ayder yaylası ile vedalaşıyor ve dönüş yolumuza geçiyoruz. Dönüş yolculuğunda yine doğal güzellikleri görüyoruz. Misafirlerimizi tura biniş noktalarına bırakıyor bir sonraki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz!

Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
1 Gece Konaklama
Rehberlik
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Otelde Kahvaltı

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur