İYİ SEÇİM!
  • Amasra - Safranbolu - Yedigöller Turu: Karadeniz'in bu güzel sahil kasabasını trippters.com güvencesinde görmek ister misin? En avantajlı fiyatlar ile en dolu programımızı şimdi incele!
  • Amasra - Safranbolu - Yedigöller Turu: Karadeniz'in bu güzel sahil kasabasını trippters.com güvencesinde görmek ister misin? En avantajlı fiyatlar ile en dolu programımızı şimdi incele!
  • Amasra - Safranbolu - Yedigöller Turu: Karadeniz'in bu güzel sahil kasabasını trippters.com güvencesinde görmek ister misin? En avantajlı fiyatlar ile en dolu programımızı şimdi incele!
  • Safranbolu
  • Amasra
  • Yedigöller Milli Parkı
  • Deringöl
  • Bolu
  • Büyükgöl
Karadeniz'in bu güzel sahil kasabasını trippters.com güvencesinde görmek ister misin? En avantajlı fiyatlar ile en dolu programımızı şimdi incele!

Karadenizin bu güzel sahil kasabasını çok kez duymuşuzdur. Şehrin merkezini için alan bir kale ve hemen karşısında güzel bir ada vardır. Ada doğal yaşamın simgesi haline gelmiştir. 

Dürbün ile karşı tarafa baktığınızda burada yaşamakta olan tavşanları görebilmektesiniz. Amasranın bir güzel özelliği de balık sever misafirlerimizi çok sevindirecek. Yörenin balığı her zaman tazedir.

Yeşillikleri de çok lezzetlidir.Burada yediğiniz salatayı başka yerlerde bulamayacağınıza eminiz. Gelmişken Ballı yoğurt denemenizi kesinlikle öneririz!

Samsun Kalkışlı Amasra - Safranbolu ve Yedigöller Turumuz sizler için oldukça ekonomik ve olabildiğince dolu bir programla süslenmiştir. Program detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz!

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Samsun, Safranbolu 1. gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizi Trippters’ın özel olarak hazırladığı sürprizlere doyamayacağınız, doğa harikası güzel ülkemizin şahane kültür turlarına lüks otobüs ve sınırsız ikramlarımız ayrıcalığıyla Safranbolu turumuz için gece sürecek olan yolculuğumuza yola çıkarıyoruz.Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır

2.

Gün
Safranbolu, Amasra, Bolu 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabahın ilk ışıklarıyla Safranbolu’da oluyoruz ve kahvaltımızı yapıyoruz. Günümüze Yörük Köye giderek başlıyoruz. En Safranbolu kadar büyüleyici ve nefes kesen güzelliği ile bizi kendine hayran bırakan Yörük Köyü gezip Hıdırlık Tepesi’ne gidiyoruz ve Safranbolu’yu panoramik bir şekilde görüp fotoğraflıyoruz. Ardından Arasta Çarşısında alışveriş yapabileceğiniz bir zamanımız oluyor. Amasra’ya doğru yola koyuluyoruz ve öğle yemeğimizi yiyoruz(ekstra). Amasra Kalesi ile turumuza devam ediyoruz. Büyük ve Küçük Limanı da gördükten sonra yolumuza Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde yer verdiği Çekiciler Çarşısı ile devam ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz adına hediyelik eşya alışverişi için zamanımız oluyor. Sonrasında Bolu’ya gidiyoruz. Konaklayacağımız otelimizde akşam yemeği yiyoruz ve dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama: Bolu 4* Otel Konaklaması

3.

Gün
Yedigöller Milli Parkı - Aşıklar Çeşmesi 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde yaptığımız kahvaltımız sonrasında günümüze Yedigöller’e ortalama 1.5 saatlik yolculukla giderek başlıyoruz. Dünyadaki cennetin tanımını burada yapabilirim diyebileceğiniz kadar büyüleyici bir güzellik ile Yedigöller turumuza girişte aracımızdan inerek başlıyoruz. Sırası ile İncegöl, Sazlıgöl ve Nazlıgöl’ü gezerek kuş cıvıltılarıyla doğanın bizi selamlayışını fotoğraflayıp yolumuza Aşıklar Çeşmesi ile devam ediyoruz. Çeşmede dileklerimizi diledikten sonra Büyükgöl’e ve Deringöl’e gidiyoruz. Öğle yemeğimizi(ekstra) yiyip anılarımızı ölümsüzleştirmek için fotoğraflarımızı çekiliyoruz. Seringöl’ü de gezdikten sonra Samsun’a dönüşe geçiyoruz. Samsun’a varışımızla turumuzun başında sizlerle buluştuğumuz noktada sizinle ilerideki turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz. Diliyoruz ki gezmeye karşı olan ilgi ve merakınızı hiç yitirmeyin.Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
Lüks otobüsle yolculuk
Safranbolu’da 1(bir) sabah kahvaltısı
1(bir) gece Bolu’da 4* Lüks Hotelde konaklama
1(bir) sabah kahvaltı ve 1(bir) akşam yemeği
Yedigöller minibüs transferleri
Milli park araç giriş ücretleri
Profesyonel rehberlik hizmeti
Araç içi ikramlar
Asistanlık hizmeti
TÜRSAB seyahat sigortaları
Hijyen Paketi


HARİÇ OLANLAR:
Tüm müze ve ören yerlere giriş ücreti
Belirtilen ekstra yemekler
Yemekler alınan içecekler
Tüm şahsi harcamalar
Otelde ekstra olarak belirtilen tüm içecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#LoresimaTravel
LOKASYON:
Amasra (Samsun çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Samsun Öğretmenevi Önü Atakum Yeşilyurt AVM Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

475TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Amasra - Safranbolu - Yedigöller... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.