• Demo Hotel Bodrum
 SİZE ÖZEL

4 Gece Ordu Anemon Konaklamalı Balayı Paketi


  • Kök Ev
  • Kuzalan Şelalesi
  • Mavi Göl
  • Ünye
  • Perşembe Yaylası
  • Yason Burnu
En mutlu gününüzü harika bir tatil ile süslemek ister misiniz? 4 Gece 5 Gün sürecek Olan Bu Paket Tam Size Göre

Değerli Misafirlerimiz,en mutlu gününüzde sizler beraber olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu turumuzda sizler ile farklı diyarları gezip, cennet vadilerini göreceğiz. Sizler için tahsis etmiş olduğumuz özel şoförlü aracımız ile gönlünüzce gezerken Karadeniz Balayı Fırsatlarını hem ekonomik hem de dolu dolu yaşayacaksınız. Gezimizin ilk durağı giresun olacak daha sonra sırasıyla ordu ve meşhur yaylaları ile devam edeceğiz.


 Karadeniz Balayı Turları arasında popüler bir yeri olan bu tur erken rezervasyona özel ekonomik fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. Çeşitli Aktivitelerin yer aldığı 5 Gün boyunca asla sıkılmayacağınız bir tur olan 4 Gece Ordu Anemon Konaklamalı Balayı Paketimiz için programımızı inceleyebilirsiniz!


Not: Konaklama Standart Oda olarak konaklayacak, ayrıca balayı konseptinde ağırlanacaktır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
ORDU GİRESUN HAVALİMANI (Otogar) -KÖK EV -KUZALAN ŞELALESİ

Yeni evli ve mutlu çiftimizi Ordu – Giresun Havalimanı’nda, otogarda karşılayıp küçük sürprizlerimize WOSWOS LİMUZİNLE leziz kahvaltıya giderek başlıyoruz. Ardından sizin için özel olarak ayarladığımız araç ile doğa turumuza başlıyoruz. ‘’Kirazın Anayurdu, Fındığın Başkenti" Giresun’un saymakla bitmeyecek doğal güzelliklerini panoramik olarak inceleyip adını birçok dergide gördüğümüz Kök Ev’e gidip bir de kendi gözlerimizle görüyoruz. Doğanın ölümsüzlüğünü hafızalarımızda da ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekiliyoruz . Kök Ev’den ayrılıp Tabiat Parkı Kuzalan Şelalesi’nde 20 metre yükseklikten akan suyun sesi ve mükemmel manzarası ile huzur bulacağınız seyir terasından manzaranın keyfini çıkardıktan sonra hemen yanında bulunan genellikle Turkuaz renkte görülen ama mevsimlere göre renk değiştirip kendine hayran bıraktıran Mavi Göl’ü seyrediyoruz. Size özel hazırlanan SÜRPRİZLERİMİZLE sizi şaşırtmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Lezzet dolur bir akşam yemeğinin ardından Ünye’de konaklayacağımız otelimize gidiyoruz.

Kahvaltı: Giresun Kale Kafe Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Aperatif Menü. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Ordu Anemon Hotel Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Giresun, Kök Ev, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl, Ordu.Konaklama: Ordu Anemon Hotel
2.
Gün
PERŞEMBE YAYLASI -GAGA GÖLÜ -PELİT DİBİ -YASON BURNU & KİLİSESİ

Otelde yapılan kahvaltımızın ardından efsanesiyle ses getiren Gaga (Grago) Gölü’nü görüp yolumuza 1500 rakımda bulunan, bir başka doğal güzellik olan ve UNESCO Dünya Mirası’na adını yazdırabilecek potansiyele sahip olan Perşembe Yaylası’na gidiyoruz. Karga Tepesi’nden hayatımızda sayılı kez görebileceğimiz bu harika manzarayı fotoğraflamadan geçmiyoruz. Yöredekilerin dediğine kulak veriyoruz ve size “Tepeden Aşağıya Salın Kendinizi” demeyi de ihmal etmiyoruz. Menderesler arasında göl bisikletleri ile gezerek manzaranın daha çok tadını çıkarabilirsiniz, söylemeden geçmeyelim. Platodan ayrılıp muhteşem Çiseli Şelalesi’ne gidiyoruz. SÜRPRİZLERİMİZLE ara vermeden size şaşırtmaya devam ediyoruz. Turumuza Hazinedaroğlu Konağını görerek devam ediyoruz, ardından Pelitdibin’deki Karadeniz’in doğal güzelliğini seyrederken içimizdeki edebiyatçı canlanabilir. Sonrasında “Güneşin Deniz’de Yüzdüğü Yer” olarak duymuş olabileceğiniz, , Troya’nın da altın post efsanesine mekan sahipliği yapan yason Burnu’na gidiyoruz ve gün batımının güzelliğiyle içimizdeki edebiyatçının hareketlenişini hissediyoruz. Edebi yönünüzü keşfettikten sonra Türkiye’deki en meşhur balıkçılardan biri olan Vonalı Celal’de akşam yemeğimizin keyfini çıkarıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacaktır. Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Perşembe Yaylası. Ücrete Dâhil Değildir.

Konaklama: Ordu Anemon Hotel Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Gaga Gölü, Perşembe Yaylası, Pelitdibi, Yason Burnu.Konaklama: Ordu Anemon Hotel
3.
Gün
SERBEST ZAMAN (Havuz - Deniz Keyfi) -ATLI SAFARİ-BOZTEPE-TELEFERİK

Otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrası, otel havuzunda keyif yapıyoruz. Rehberimizin söylediği saatte yola çıkıyoruz ve  Atlı Safariye gidiyoruz. At çiftliği turnasuyu vadisinde bulunmakta. Buraya vardığımız da eğitmenimiz ile tanışıyor ve kısa bir eğitimin ardından atlı safarimizi yapıyoruz. Safari sonrasında en az 300 yıllık tarihi olan ordunun tarihi semtlerini göreceğiz. İlk durağımız Taşbaşı Mahallesi. Tarih kokan sokaklardan geçerken gözümüzde yıllar öncesi canlanacak. Karşımıza Menekşe Sokak çıkıyor. Bu tarihi sokakta gezerken sanki tarihin tozlu raflarından çıkartılmış anıları yaşıyoruz tekrar. Biraz daha gittiğimiz de Taşbaşı Kilisesini göreceğiz. Semt turumuza devam ederken Karadenizin en eski dondurmacısı olan Denizcilerden dondurmalarımızı alacağız. Bu lezzeti sizlerde çok seveceksiniz. Sonrasında Rusumat Gemisini görüp, ordunun en güzel seyir tepesi olan boztepeye doğru çıkacağız. Panaromik olarak şehri izleyip,otelimize geri dönüyoruz!


Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir


Öğle Yemeği: Otelde Aperatif Menü Ücrete Dâhil Değildir


Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Ücrete Dâhildir. 


Konaklama: Ordu Anemon Hotel Ücrete Dâhildir. 


Gezilecek Rota: Yalı Cami, Taşbaşı Kilisesi, Menekşe Sokak, Boztepe Teleferik.   Konaklama: Ordu Anemon Hotel
4.
Gün
KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ ABLAKTAŞI -TAŞBAŞI –TURNALIK -ÇAMBAŞI

Otelde yapılan kahvaltımızın ardından rakımı 571 olan M.Ö Pontus Kralı VI.Mithridates’in sarp yaylada bize huzur veren bir yürüyüş sonrasında “Dünyanın Sonu” olarak duymuş olabileceğiniz, yüksekliği 300 metrede, yeşilliğin ruhumuzu huzurla doldurduğu Ablaktaşı’ndan, Geçilmez Vadisi’ni seyrediyoruz. SÜRPRİZLERİMİZ bitti sanmayın! Seyrimizin ardından sizi SÜRPRİZLERİMİZLE şaşırtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Turnalık Yaylası’nı görüyoruz. Show TV’de reyting rekorları kıran, sosyal medyada popülaritesiyle de adından çokça söz ettiren KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ’NİN çekildiği Taşbaşı Yaylası’nı da görüyoruz, geziyoruz. Ardından yöresel lezzetlerin tadına varmak için vaktimiz oluyor. Dilerseniz kuzinede pişen yayla ekmeğinin, kumpirlik patateslerin ve yayla peynirlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Yüksekliği 1800 metre olan Çambaşı Yaylası’nı gezip Kybele Çikolata Kafe’de Karadeniz meyvelerinden yapılan çikolataların yanına çok yakışan kahvemizi yudumluyoruz. Günün yorgunluğunu atmak için otelimize dönüyoruz. 


Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Yaylada Yöresel Ürünler Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Ordu Anemon Hotel Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Geçilmez Vadisi, Kaleboynu Yaylası, Ablaktaşı, Turnalık, Taşbaşı ve Çambaşı Yaylası. Konaklama: Ordu Anemon Hotel
5.
Gün
ULUGÖL -KÜPKAYA KANYONU ZİPLİNE -ORDU GİRESUN HAVALİMANI (Otogarı)

Kahvaltımızı otelimizde aldıktan hemen sonra gezimize tüm hızımız ile devam ediyoruz. İlk durağımız Çamlıca Seyir Terası oluyor. Daha sonra sırasıyla Gölköy Ulugöl,Küpkaya Kanyonu,Zipline ve Ohtamış Şelalesi ile devam ediyoruz. Çamlıca seyir terasından panaromik olarak yakaladığımız manzarayı izliyoruz. Fotoğraflayabileceğimiz muhteşem görüntüleri bizlere sunacaktır. Unesconun antik miraslar listesinde yer alan Gölköy kalesini görüyoruz. Rotamızı Ulugöl tabiat parkına çeviriyor ve bölgenin en popüler destinasyonu olma yolunda ilerleyen bu destinasyonun keyfini çıkarıyoruz. Patikalarda yürüyebilir,fotoğraf çekebilir ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Sıra geldi zipline yapmaya. Küp kayası kanyonu bu aktivite için çok güzel bir merkez. Karadenizde ki son çaylarımızı içip siz değerli çiftimiz ile vedalaşarak uğurluyoruz. Başka bir tur da tekrardan görüşmek dileği ile. Sağlıklı Kalın!


Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Küp Kaya Kanyonu Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği ve Konaklama: ALINMAYACAKTIR.

Gezilecek Rota: Seyir Terası, Ulugöl, Küp Kayası.Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
Havalimanı -Otel Gidiş ve Dönüş Transferleri

- Havalimanı veya Otogardan WOSVOS LİMUZİN Karşılama

- Değerli Çiftimizi Çiçek İle Karşılama

- Gezi Boyunca Özel Şoförlü Araç

- 4 Gece Ordu Anemon Hotel Konaklaması

- İlk Gün Kahvaltısı

- Otelde 4 Sabah Kahvaltısı

- Otelde 3 Akşam Yemeği

- Vonalı Celal’de 1 Akşam Yemeği (Set Menü)

- Odaya Kahvaltı Hizmeti (1 Gün)

- Odaya Meyve Tabağı,

- Boztepe Teleferik Ücreti,

- Müze Giriş Ücretleri,

- Havuz Kullanımı

- Araç İçi İkram,

- Piknik Organizasyonu,

- Size Özel Hazırlanan SÜPRİZLER

- Milli Park Girişleri,

- TÜRSAB Seyahat Sigortası,

- Rehberlik Hizmeti,

- Hijyen Paketi

- Tüm Gezi Çevre Gezileri,

HARİÇ OLANLAR:
- Uçak veya Otobüs Biletleri

- Tüm Öğle Yemekleri ve İçecekler

- Mini Bar Kullanımları

- Zipline ve Atlı Safari Ücretleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRPLife
LOKASYON:
Ordu
YEMEK:
4 Sabah,4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Ordu Havaalanı Ordu Otogar
BİTİŞ:
Aktivite Bitiminde Araçlarımız Sizlerin Havaalanı veya Otogar'a transfer işlemlerinizi gerçekleştirecektir
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün
Ordu
TRPLife

9.900TL

Grup fiyatı

9.900TL

Grup fiyatı

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.