• Demo Hotel Bodrum
 SİZE ÖZEL

3 Gece Ramada Wyndham Konaklamalı Balayı Paketi


  • Kök Ev
  • Mavi Göl
  • Kuzalan Şelalesi
  • Yason Burnu
  • Panaromik Şehir Turu
  • Çambaşı Yaylası
Mükemmel bir tatil, Mükemmel bir oteli gerektirir. Dinleneceğiniz alanlardan, gezeceğiniz rotaya kadar eksiksiz ayarladığımız bu turu inceleyin!

Karadeniz Balayı Fırsatları Siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyor. Birbirinden güzel paketler ve dolu dolu aktiviteler ile sizlere Karadeniz'in yaylaları içerisinde rüya gibi bir balayı keyfi yaşatıyoruz.

Bu paketimizde sizler ile Ordu - Giresun arası bir balayı deneyimi yaşatmayı hedefledik. Otelimiz Ramada Wyndham olacak bu paketimizde. İçerisinde dolu dolu aktiviteleri de bulabileceğiniz bu turumuz emsalleri arasında oldukça ekonomik olarak öne çıkıyor.

Sırasıyla gezeceğimiz pek çok yaylada görsel şölenlere tanık olacağız. Karadeniz Balayı Turları bu dönemlerde oldukça revaçta. Karadeniz'in en güzel balayı paketlerini bizde sizler için derledik. Şimdi programımızı inceleyebilir ve hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. 

Not: Konaklanacak Oda Ramada Plaza Family Suit Oda Olup Balayı Konseptinde Ağırlanacaktır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
ORDU GİRESUN HAVALİMANI (Otogar) -KÖK EV -KUZALAN ŞELALESİ

Yeni evli ve mutlu çiftimizi Ordu – Giresun Havalimanı’nda, otogarda karşılayıp küçük sürprizlerimize WOSWOS LİMUZİNLE leziz kahvaltıya giderek başlıyoruz. Ardından sizin için özel olarak ayarladığımız araç ile doğa turumuza başlıyoruz. ‘’Kirazın Anayurdu, Fındığın Başkenti" Giresun’un saymakla bitmeyecek doğal güzelliklerini panoramik olarak inceleyip adını birçok dergide gördüğümüz Kök Ev’e gidip bir de kendi gözlerimizle görüyoruz. Doğanın ölümsüzlüğünü hafızalarımızda da ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekiliyoruz . Kök Ev’den ayrılıp Tabiat Parkı Kuzalan Şelalesi’nde 20 metre yükseklikten akan suyun sesi ve mükemmel manzarası ile huzur bulacağınız seyir terasından manzaranın keyfini çıkardıktan sonra hemen yanında bulunan genellikle Turkuaz renkte görülen ama mevsimlere göre renk değiştirip kendine hayran bıraktıran Mavi Göl’ü seyrediyoruz. Size özel hazırlanan SÜRPRİZLERİMİZLE sizi şaşırtmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Lezzet dolur bir akşam yemeğinin ardından Ünye’de konaklayacağımız otelimize gidiyoruz.

Kahvaltı: Giresun Kale Kafe Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Aperatif Menü. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Ordu’da Alınacaktır. Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Giresun, Kök Ev, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl, Kybele Çikolata Kafe.
Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye
2.
Gün
PERŞEMBE YAYLASI -GAGA GÖLÜ -PELİT DİBİ -YASON BURNU & KİLİSESİ

Otelde yapılan kahvaltımızın ardından efsanesiyle ses getiren Gaga (Grago) Gölü’nü görüp yolumuza 1500 rakımda bulunan, bir başka doğal güzellik olan ve UNESCO Dünya Mirası’na adını yazdırabilecek potansiyele sahip olan Perşembe Yaylası’na gidiyoruz. Karga Tepesi’nden hayatımızda sayılı kez görebileceğimiz bu harika manzarayı fotoğraflamadan geçmiyoruz. Yöredekilerin dediğine kulak veriyoruz ve size “Tepeden Aşağıya Salın Kendinizi” demeyi de ihmal etmiyoruz. Menderesler arasında göl bisikletleri ile gezerek manzaranın daha çok tadını çıkarabilirsiniz, söylemeden geçmeyelim. Platodan ayrılıp muhteşem Çiseli Şelalesi’ne gidiyoruz. SÜRPRİZLERİMİZLE ara vermeden size şaşırtmaya devam ediyoruz. Turumuza Hazinedaroğlu Konağını görrerek devam ediyoruz, ardından Pelitdibin’deki Karadeniz’in doğal güzelliğini seyrederken içimizdeki edebiyatçı canlanabilir. Sonrasında “Güneşin Deniz’de Yüzdüğü Yer” olarak duymuş olabileceğiniz, , Troya’nın da altın post efsanesine mekan sahipliği yapan İason Burnu’na gidiyoruz ve gün batımının güzelliğiyle içimizdeki edebiyatçının hareketlenişini hissediyoruz. Edebi yönünüzü keşfettikten sonra Türkiye’deki en meşhur balıkçılardan biri olan Vonalı Celal’de akşam yemeğimizin keyfini çıkarıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacaktır. Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Perşembe Yaylası. Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Vonalı Celal’de Balık Menüsü. Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Gaga Gölü, Perşembe Yaylası, Çiseli Şelalesi, Bolaman Pelitdibi, Yason Burnu.
Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye
3.
Gün
SERBEST ZAMAN (Havuz - Deniz Keyfi) -ÜNYE ŞEHİR TURU

Otelde yapılan kahvaltımızın sonrasında otel havuzunda keyif yapıp rahatlayabilirsiniz. Dilerseniz rehberimizin eşliğinde şehir turuna da katılabilirsiniz. Yüksekliği 300 metre olan Pontus Kralı II. Mitradates’in yaptırdığı ve günümüzde kazılar sonucunda birçok tarihi eserle bizi karşılayan Ünye Kalesi’ni, Meryem Ana Panagia Yalı Kilisesi’ni, Aya Nicola Koyu ve Tarihi Osmanlı Evleriyle meşhurlaşan Ünlü Kadılar Yokuşu’nu geziyoruz. Ardından Ünye’yi ayaklarımızın altındaymışçasına, kuşbakışı ile izleyeceğimiz Çakırtepe’ye çıkıyoruz ve akşam yemeğimizde Meşhur Karadeniz Pidesi yiyoruz. Yemeğimiz sonrasında otelimize dönüp günün yorgunluğunu atıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacaktır. Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Otelde Aperatif Menü Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Çakırtepe Karadeniz Pidesi Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Ünye Şehir Turu.
Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye
4.
Gün
KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ ABLAKTAŞI -TAŞBAŞI –TURNALIK -ÇAMBAŞI

Otelde yapılan kahvaltımızın ardından rakımı 571 olan M.Ö Pontus Kralı VI.Mithridates’in sarp yaylada bize huzur veren bir yürüyüş sonrasında “Dünyanın Sonu” olarak duymuş olabileceğiniz, yüksekliği 300 metrede, yeşilliğin ruhumuzu huzurla doldurduğu Ablaktaşı’ndan, Geçilmez Vadisi’ni seyrediyoruz. SÜRPRİZLERİMİZ bitti sanmayın! Seyrimizin ardından sizi SÜRPRİZLERİMİZLE şaşırtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Turnalık Yaylası’nı görüyoruz. Show TV’de reyting rekorları kıran, sosyal medyada popülaritesiyle de adından çokça söz ettiren KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ’NİN çekildiği Taşbaşı Yaylası’nı da görüyoruz, geziyoruz. Ardından yöresel lezzetlerin tadına varmak için vaktimiz oluyor. Dilerseniz kuzinede pişen yayla ekmeğinin, kumpirlik patateslerin ve yayla peynirlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Yüksekliği 1800 metre olan Çambaşı Yaylası’nı gezip Kybele Çikolata Kafe’de Karadeniz meyvelerinden yapılan çikolataların yanına çok yakışan kahvemizi yudumluyoruz ve enerjimizi topluyoruz. Ardından sizi, mutlu çiftimizi Ordu – Giresun Havalimanı’na, otogara bırakıyoruz. Hayatınız boyunca mutluluğunuzu diliyoruz. Konaklama: Ramada Resort By Wyndham Ünye

EK BİLGİLER

Turumuza Aşağıda ki Kalemler Dahil Değildir!

- Uçak veya Otobüs Biletleri

- Tüm Öğle Yemekleri ve İçecekler

- Zipline Ücreti

- Mini Bar Kullanımları
DAHİL OLANLAR:
- Havalimanı - Otel Çift Yön Transferi

- Havalimanı veya Otogardan WOSVOS LİMUZİNLE Karşılama

- Değerli Çiftlerimizi Çiçek İle Karşılama

- Gezi Boyunca Özel Şoförlü Araç,

- 3 Gece Ramada Resort By Wyndham Ünye Konaklaması

- İlk Gün Kahvaltısı

- Otelde 3 Sabah Kahvaltısı

- Otelde 1 Akşam Yemeği

- Vonalı Celal’de 1 Akşam Yemeği (Set Menü)

- Çakırtepe’de 1 Akşam Yemeği (Karadeniz Pidesi)

- Odaya Kahvaltı Hizmeti (1 Gün)

- Boztepe Teleferik Ücreti,

- Müze Giriş Ücretleri,

- Havuz Kullanımı

- Araç İçi İkram,

- Piknik Organizasyonu,

- Size Özel Hazırlanan SÜPRİZLER

- Milli Park Girişleri,

- TÜRSAB Seyahat Sigortası,

- Rehberlik Hizmeti,

- Hijyen Paketi

- Karadeniz’in En Güvenilir Acentası Eşliğinde

- Tüm Gezi Çevre Gezileri,

HARİÇ OLANLAR:
- Uçak veya Otobüs Biletleri

- Tüm Öğle Yemekleri ve İçecekler

- Zipline Ücreti

- Mini Bar Kullanımları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRPLife
LOKASYON:
Ordu
YEMEK:
3 Sabah,3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Ordu Havaalanı Ordu Otogar
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Ordu
TRPLife

11.700TL

Grup fiyatı

11.700TL

Grup fiyatı

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.