• Demo Hotel Bodrum
 SİZE ÖZEL

2 Gece Bungalov Konaklamalı Balayı Turu


  • Ayder Yaylası Keşifi
  • Şimşir Ormanı
  • Huser Yaylası Günbatımı
  • Fırtına Vadisi
Karadeniz Balayı Turları içerisinden bungalov konaklamalı Karadeniz Balayı Turumuz Çok Avantajlı Fiyatlarla Sizlerle

Doğu Karadeniz Balayı Turumuz Trabzon Havalimanı önünden başlayacak. Doğu Karadeni Balayı turumuz da kendinizi yemyeşil bir rüyada bulacaksınız. İlk durağımız bölgenin en şirin ilçesi olmasıyla bilinen Çamlıhemşine bağlı olan Şenyuva köyü oluyor. Burada vereceğimiz mola ile kahvemizi ve çayımızı içiyor, eski ahşap yapıları görüyor ve anılarımızı panaromik olarak fotoğraflama şansı buluyoruz. Bölgede en eski taş kemer köprü olan bilinen köprüde fotoğraf molamızı veriyoruz. Fırtına Vadisini Görüyor ve Fotoğraflıyoruz.

Doğu Karadeniz Balayı Turumuzda Konaklamamız Fırtına Vadisi Bungalovlarında olacaktır. 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
TRABZON HAVALİMANI (Otogar) -FIRTINA VADİSİ -POKUT & SAL YAYLASI

Bu mutlu gününüzde karadeniz balayı turu tercihinizi bizden yana yaptığınız için teşekkür ederiz. Sizlere eşlik etmekten onur duyduğumuzu da söylemek istiyoruz. Turunuza başlamadan önce trabzon havalimanında sizleri Vito aracımızla ve sizleri mutlu edebilecek sürprizler ile karşılıyoruz. Yoldan geldik ve karnımız acıktı tabiiki güzel bir kahvaltıyı hak ettik. Kahvaltımızın ardından doğu karadeniz balayı turunuza başlıyoruz. Yeşilin her tonunu yaşayıp görebileceğimiz, unesco tarafından dünya miras listesine alınmış Fırtına vadisine girişimizi yapıyoruz. Çamlıhemşine geldiğimizde bu şirin ilçeyi çok seveceksiniz. Rotamız çat vadisi. Hepimiz ünlü gezginlerin story paylaşımlarında ve postlarında da görmüşüzdür burayı. Çinçiva kafenin pastaları bölgede dillerden dile dolaşır. İşte bizlerde bu mükemmel tatları deneyimleyeceğiz tabii ki kahvemiz eşliğinde. Burada ki zamanımızı değerlendirdikten sonra rotamız Pokut Yaylası. Pokut tepelerin ardında huzurlu mu huzurlu, yeşilin her tonuna doyduğumuz mükemmel bir yayla. Burada yürüyüşümüzün ardından sırada Sal Yaylası var. Sal yaylasında kaçkarları fotoğraflıyor ve fırtına vadisinde ki bungalovumuza konaklamak üzere geçiş yapıyoruz.

Kahvaltı : Fırtına Deresi Akasya Restoran

Öğle Yemeği : Pokut Yaylası Patika Kafe

Akşam : Akasya Restoran

Konaklama : Fırtına Vadisi Bungalov

Rota : Çamburnu,Fırtına vadisi,Çamlıhemşin,Çat Vadisi, Pokut & Sal Yaylası
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
2.
Gün
2.GÜN: BULUT ŞELALESİ -AYDER YAYLASI -AVUSOR & HUSER YAYLASI

Güne enerjik başlamak adına kahvaltımızı bungalovumuzda alıyoruz. Bugün ki rotamız çok keyifli olacak. Tar Deresi Bulut Şelalesi, Ayder Yaylası, Avusor - Huser yaylaları şeklinde ilerleyeceğiz. Tar deresi bölgenin en güzel yürüyüş parkurlarından birisine sahip. Yaklaşık iki kilometre boyunca yürüyeceğimiz bu parkur bize doğal güzellikleri ile görsel bir şölen sunacak. Yürüyüşümüzün ardından bizleri bölgenin en yüksek şelalesi olan Bulut şelalesi karşılayacak. Fotoğraflarımızı çektikten sonra serbest zamanımızı değerlendirip bir diğer rotamız olan Ayder yaylasına doğru yol alıyoruz. Burada ki ziyaretlerimiz ise Kalegon,Gelintülü Şelalesi ve Şenlik düzü oluyor. Gezimiz sonunda türk kahvelerimiz köz üzerinde pişiyor ve mükemmel manzarayı izlerken kahvelerimizi yudumluyoruz. Karnınız acıktı ise öğle yemeğini yaylada alabilirsiniz. Bulutların ülkesi Huser Yaylasına ilerlemeye başlıyoruz. Bu yayla sis bulutlarıyla ünlü görsel bir şölen sunan harika ötesi bir destinasyondur. Sis denizini,güneşin batışını izlememizin ardından restorantımıza doğru geçiyor. Akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde yiyoruz. Konaklama Bungalovumuzda

Kahvaltı: Otelde Alınacak Ücrete Dâhildir.

Öğle Yemeği: Ayder Burger (Tavsiye Edilir) Ücrete Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Ayder Tepe Restoran Set Menü Ücrete Dâhildir.

Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalovlarında Ücrete Dâhildir.

Gezilecek Rota: Bulut Şelalesi, Ayder Yaylası, Avusor ve Huser Yaylası, Salıncak Keyfi.
Konaklama: Fırtına Vadisi Bungalov
3.
Gün
GİTO & BADARA YAYLASI -PALOVİT ŞELALESİ -ZİL KALE -HAVALİMANI

Bugün doğu karadeniz balayı turumuzda son günümüz. Makrevis Konaklarını izleyerek yukarı doğru tırmanmaya devam ediyoruz. Gito yaylası bölgenin ünlü destinasyonlarından birisi. Henüz bozulmamış olan yapısıyla ziyaretçilerine tüm doğallıyla gülümseyen bir yayla burası. Yayla içerisinde salıncak keyfi yapabilir ve dilerseniz bu anları çok güzel bir fotoğraf haline getirebilirsiniz. Kaçkar dağlarına karşı yudumladığımız kahvelerimiz ile beraber biraz dinleniyoruz. Sırada ki rotamız kaçkar dağlarının en güzel yaylalarından bir tanesi olan Badara yaylasına geliyoruz. Burada badara gölü ve vadiye çökmüş olan sisi,yeşil örtüyü görüyoruz. Şimşir ormanında yürüyüşümüzü yapıyor ve Palovit şelalesini görüyoruz. Zilkaleye çıkıp panaromik olarak bölgeye bakıyor ve fotoğraflıyoruz. Artık programımızın sonuna geldik. Siz değerli çiftimizi havalimanına uğurluyor ve bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır
DAHİL OLANLAR:
Havalimanı - Otel Gidiş Dönüş Transferi,
Tur Boyunca Özel Şoförlü VİTO & CARAVELLE Araç,
Değerli Çiftimizi Çiçek İle Karşılama,
2 Gece Bungalov Konaklaması,
İlk Gün Kahvaltısı,
Tesisimizde 2 Sabah Kahvaltısı,
Tepe Restoranda 1 Akşam Yemeği (Set Menü)
Akasya Restoranda 1 Akşam Yemeği (Set Menü)
Odaya Kahvaltı Hizmeti (1 Gün)
Horon ve Tulum Eğlencesi
Müze Giriş Ücretleri,
Araç İçi İkram,
Piknik Organizasyonu,
Size Özel Hazırlanan SÜPRİZLER
Milli Park Girişleri,
TÜRSAB Seyahat Sigortası,
Rehberlik Hizmeti,
Hijyen Paketi,
Karadeniz’in En Güvenilir Acentası Eşliğinde
Tüm Çevre Gezileri


HARİÇ OLANLAR:
Uçak veya Otobüs Biletleri
Tüm Öğle Yemekleri ve İçecekler
Zipline ve Salıncak Ücretleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRPLife
LOKASYON:
Rize (Trabzon çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Trabzon Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün
Rize
TRPLife

8.600TL

Grup fiyatı

8.600TL

Grup fiyatı

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.